Mini Wafers 185 El. 903834 Veľký farmár

Kód: 10414697864
€35,50 / ks €29,58 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

MARIOINEX Mini Wafers Constructor 185 ks 903834 Súprava BIG FARMER

Mini oblátky sú bloky, ktoré majú radi deti aj rodičia a vyrába ich poľská spoločnosť Marioinex.

Materiál, z ktorého sú vyrobené, má vlastnosti, ktoré v iných blokoch nemajú obdobu. Trochu podobný gume, je pružný, neláme sa, zároveň si trvalo drží tvar a dá sa používať roky. Samozrejme, podľa schválení je úplne bezpečný, recyklovateľný a možno ho prať alebo prať v práčke (vo sáčku a do 30°C).

Vďaka blokom podporujeme rozvoj detí, podnecujeme ich fantáziu a podporujeme tvorivé vyjadrovanie. Hrou s oblátkami si najmenší precvičujú priestorovú inteligenciu a kreativitu, získavajú nové zručnosti, učia sa a tvoria.

Séria Konstruktor vďaka rozmanitosti tvarov prvkov umožňuje zvýšiť možnosti stavania. Kolesá poskytujú mobilitu vytvoreným štruktúram.

Ak pre vás nie je bezvýznamná skutočnosť úplne poľskej technológie a výroby tejto inovatívnej hračky, o to viac odporúčame produkty tejto rodinnej firmy.

  • Veľkosť jedného základného bloku: 3,5 x 3,5 cm
  • Počet dielikov: 185
  • Odporúčané od veku: 4 roky
  • mini brožúrka s návrhmi v cene

Kocky, ktoré vás pozvú do sveta prírody! Každé dieťa vďaka nim strávi množstvo čarovných chvíľ pri aktivitách súvisiacich s kolobehom prírody. Pri hre bude vaše dieťa spoznávať svet vidieka, vytvorí si skutočnú farmu a postaví traktor s prívesom. Sada obsahuje aj niekoľko originálnych postáv, s ktorými sa treba správne starať o zvieratá na farme a zabezpečiť, aby úroda a úroda boli bohaté! Súprava nielen rozvíja detskú fantáziu a manuálne zručnosti, ale umožňuje aj hranie rolí a učí logickému mysleniu.

Tematická sada Farmer vám pomôže zistiť, aká zábavná môže byť Mini Waffle pri zábave. Pomôžte zaliať kvety a nahnať ovečky do stáda a základňa sa vám bude hodiť pri akejkoľvek stavbe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: