TOP 10 najobľúbenejších hračiek pre dievčatá

Čas na nákup darčeka sa kráti, ale vy ešte stále nemáte to správne prekvapenie pre malú princeznú? Pozrite si TOP 10 najobľúbenejších hračiek pre dievčatá.

V ťaháku dievčenských hračiek, nájdete hračky pre deti v rôznom veku. Inšpirujte sa, nech darček rozžiari očká vašej princeznej šťastím a radosťou.

SMOBY KOČÍK PRE BÁBIKU 3V1 RETRO MAXI COSI & QUINNY

Rozmýšľate, aký najlepší kočiarik pre bábiky kúpiť pre Vaše dievčatko? U nás je najobľúbenejší tento krásny dievčenský kočík Maxi Cosi&Quinny. Detský kočík pre bábiku Maxi Cosi & Quinny 3v1 je hlboký a športový retro kočík s moderným dizajnom, v krásnej ružovej farbe. Do vaničky sa zmestí bábika veľká až 42 cm. Smoby kočiarik poteší pod vianočným stromčekom dievčatá od 3 rokov. Výška rukoväte od zeme je 66 cm.

SMOBY 210201 MINIKISS CHODÍTKO

Smoby detský kočík pre bábiku MiniKiss je zároveň chodítko s brzdou, ktoré poslúži ako pomôcka pri prvých krôčikoch. Kočík pre bábiku a chodítko v 1 je ideálny darček pre dievčatá od 1 roka.

KÚPIŤ CHODÍTKO MINIKISS >>>

INTERAKTÍVNA BÁBIKA BABY BORN DIEVČATKO ZAPF CREATION

Interaktívna bábika Baby Born od Zapf Creation robí všetko ako skutočné bábätko: pije z fľašky, je kašičku, roní slzy, ciká, kaká a zatvára oči. Bábika Baby Born v ružovo oblečení a množstvom doplnkov je splneným snom každej malej mamičky.

ZC-baby-born-interaktivna-822005

KÚPIŤ BABY BORN >>>

SMOBY 311002 ELEKTRONICKÁ KUCHYNKA TEFAL STUDIO XL

Smoby detská kuchynka Tefal Studio XL je moderná hračka pre dievčatá od 3 rokov. Obsahuje 36 doplnkov pre hry na kuchárov, kávovar, magický hrniec, kávovar, stroj na výrobu sódy a jej realistický ráz podčiarkujú zvukové efekty. Rozmery Smoby kuchynky pre deti Tefal Studio XL sú 86*62*100 cm.

kuchynka-smoby-xl-16316

KÚPIŤ KUCHYNKU TEFAL STUDIO XL >>>

JEDÁLENSKÁ STOLIČKA BABY NURSE PRE BÁBIKU SMOBY

Jedálenská stolička pre bábiku Baby Nurse je vyrobená z pevného a kvalitného plastu a je ideálnym darčekom pre dievčatká, ktoré sa radi hrajú na kŕmenie bábik. Je vhodným darčekom pre deti od 1,5 roka a zmestí sa do nej bábika do 42 cm.

 KÚPIŤ STOLIČKU PRE BÁBIKY >>>

UPRATOVACÍ VOZÍK S VYSÁVAČOM SO ZVUKOM

Upratovací vozík obsahuje všetko, čo potrebuje malá gazdinka k upratovaniu - vysávač so zvukovými efektami, kolieskami a spínačom, lopatku s metličkou, zmeták, vedro a ďalšie doplnky. Je vhodným darčekom pre gazdinky od 3 rokov. Hurá upratovať ako mamička!

 

 

 KÚPIŤ UPRATOVACÍ VOZÍK >>>

DINO DETSKÝ BICYKEL 164RN SO SEDAČKOU PRE BÁBIKU A KOŠÍKOM

Dievčenský bicykel so sedačkou pre bábiku od talianskeho výrobcu Dino Bikes je krásny darček pre dievčatá vo veku cca od 3 rokov. Riadidlá i sedadlo sú výškovo nastaviteľné a doporučená výška dieťaťa je 107-138 cm. Pomocné kolieska sú súčasťou balenia.

KÚPIŤ BICYKEL >>>

OTOČNÁ DETSKÁ TABUĽA OPNG - MÄTOVÁ

Detská magnetická tabuľa je obojstranná. Na tabuľu vie dieťa kresliť fixkami, kriedou, pripínať magnetiky. Súčasťou tabule pre deti je rolka papiera na kreslenie farbičkami alebo fixkami, hubka, 5 farebných kried, počítadlo.

 

KÚPIŤ TABUĽU >>>

HLAVA NA ČESANIE A MAĽOVANIE + 100 KS PRÍSLUŠENSTVA (DIMIAN)

Bábika na česanie má špeciálne vsadené vlasy, ktoré umožňujú vytvárať malým kaderníčkam kreatívne účesy. Súčasťou balenia je až 100 doplnkov pre dokonalé účesy a zdobenie. Výška hlavy na česanie je 23,5cm.

 

KÚPIŤ HLAVU NA ČESANIE >>>

ZAŽEHĽOVACIA MOZAIKA VČIELKA

Zažehlovacie koráliky potešia všetky kreatívne dievčatá, ktoré rady tvoria. Ak máte radi tvorivé a náučné hračky, táto je dobrou voľbou. Pomocou zažehľovacieho papiera potom obrázok prežehlíte a zlúpnete z podložky na pamiatku.

KÚPIŤ ZAŽEHĽOVACIE PERLIČKY >>>