10 najobľúbenejších hračiek pre chlapcov

Akú hračku kúpiť pre chlapca? Zdá sa, že neexistuje ľahšia otázka, ale mnoho rodičov sa s výberom vhodného darčeka natrápi viac než dosť.

Nie každé dieťa, najmä to malé, dokáže presne definovať svoje priania, ale my vieme, že nič nespraví rodičovi väčšiu radosť ako úsmev na tvári a rozžiarené očká jeho milovaného dieťaťa. Ak práve riešite dilemu, aký darček kúpiť pre malého nezbedníka, inšpirujte sa TOP najobľúbenejšími chlapčenskými hračkami.

Samozrejme, že existuje veľa hračiek pre staršie a mladšie deti. Samozrejme, že existujú chlapci, ktorí dávajú prednosť ďalekohľadu pred autom. Ale jasnú odpoveď na otázku, čo je najlepší darček pre chlapcov, doteraz nikto nikde nedal. Preto pri výbere chlapčenskej hračky zohľadnite skutočnosť, že každé dieťa a teda aj každý chlapec je iný. Pri kúpe darčeka pre chlapca je rozhodujúci nielen vek, ale najmä pri starších deťoch berte do úvahy aj preferencie a záľuby dieťaťa, pre ktoré je darček určený.

Detský kovový fúrik (Rolly toys)

Krásny fúrik pre malých záhradníkov. Deti od 2 rokov majú radosť z pomáhania, keď sa dá pritom niečo tlačiť. Vhodné hlavne pre chapcov, ktorí videli ocka alebo iných dospelých narábať s fúrikom. Deti zbožňujú napodobňovať dospelých.

KÚPIŤ Detský kovový fúrik >>>

Detská miešačka POLESIE

Veľká detská miešačka na piesok poteší všetkých malých stavbárov od 3 rokov. Miešačka Wader je plne funkčná. Bubon sa točí pomocou bočnej páky a jeho obsah sa dá vyklopiť. Rozmery detskej miešačky sú 67*35*60 cm/ š*v*h. Opäť odporúčame pre deti, ktoré už prišli do styku s miešačkou - buď ešte staviate alebo prestavbujete dom, alebo ju niekde videli. Budú sa s ňou hrať oveľa radšej ako deti, ktoré miešačku ešte nikdy nevideli. Tie zas možno vymyslia nové možnosti, ako miešačku použiť :-)

KÚPIŤ Detskú miešačku >>>

Šľapací traktor s vlečkou FALK

Detský šliapací traktor Falk s pedálmi a vlečkou má realistický dizajn a poteší všetkých malých traktoristov. Traktor je vybavený pohodlným sedadlom, reťazovým pohonom, klaksónom na volante a otvárateľnou prednou kapotou. Vlečka sa dá jednoducho odpojiť.

KÚPIŤ Šľapací traktor >>>

Detská bicia súprava so stoličkou BONTEMPI

Bicia súprava so stoličkou od talianskeho výrobcu Bontempi je splneným snom všetkých malých bubeníkov. Obsahuje 1 veľký bubon s pedálom, 2 malé bubny, činely, 2 bubnovacie paličky a stoličku. Bubny vydávajú realistický zvuk. Odporúčame pre deti, ktoré už niekde videli bubeníka alebo bubon (alebo im na internete nájdite v rozprávke) a uvidíte, že hneď budú vedieť, čo robiť.

 

KÚPIŤ Biciu súpravu >>>

Detská motorová píla BOSCH

Detská motorová píla Bosch je mini replikou ozajstnej motorovej píly, vydáva realistické zvuky pílenia, svieti a reťaz sa pohybuje. Pílu naštartujete stlačením gombíka a podržaním tlačidla na rukoväti aktivujete reťaz, ktorá je vyrobená z guľôčok, takže dieťatko sa pri hre v žiadnom prípade neporaní.

 

KÚPIŤ Detskú pílu >>>

75 dielna veľká pracovná stanica BOSCH 

Detská pracovná dielňa Bosch je splneným snom všetkých malých majstrov. Spolu obsahuje až 75 kusov rôzneho pracovného náradia, a tak malí majstri môžu opravovať a montovať dlhé hodiny. Jej výška je 100 cm. Pracovná dielňa pre deti Bosch je kvalitný nemecký výrobca.

 

KÚPIŤ Detskú dielňu Bosch >>>

Mega blocks hrací stolík

MegaBloks stolík s 30 kockami a 2 autami poteší všetkých chlapcov od 1 roka. Stolík obsahuje úložný priestor na kocky a jeho rozmery sú 60*40,5*13,5 cm. MegaBloks stavebnica so stolíkom zabaví malých stavbárov dlhú dobu.

 

KÚPIŤ Hrací stolík >>>

Balančné odrážadlo SMOBY First bike

Cvičný bicykel bez pedálov First Bike pre deti od 1,5 roka poteší všetkých malých pretekárov, ktorí chcú objavovať svet na dvoch kolesách. Ak chcete, aby vaše dieťatko trávilo voľný čas aktívnym spôsobom, balančné odrážadlo Smoby je správnou voľbou. Deťom prináša potešenie z jazdy a športové aktivity.

 

KÚPIŤ Odrážadlo >>>

Detský bicykel DINO BIKES Cars

Chlapčenský bicykel s motívom obľúbenej rozprávky Cars očarí všetkých malých nezbedníkov. Výška sedadla i riadidiel je nastaviteľná, a tak si deti jazdu na tomto modernom bicykli budú užívať niekoľko sezón. Pomocné kolieska na zadnom kolese, sa dajú neskôr jednoducho demontovať. Bicykel je vhodný pre deti s výškou od 87 do 120 cm.

 

KÚPIŤ Bicykel Cars >>>

Autodráha CARRERA GO

Autodráha pre malých pretekárov Go Warm Up s autami Audi R8 a Lamborghini Huracan. Autá v mierke 1:43 sa preháňajú na trati o dĺžke 8,9 m - najdlhšej trati v ponuke Carrera Go. Tento darček zaručene spraví radosť chlapcom od 6 rokov.

KÚPIŤ Autodráhu >>>