Puzzlove Czuczu Dogs 40 El. 3+

Kód: 12008567985
€24,60 / ks €20,50 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Puzzlove CzuCzu Psy

puzzle 40 dielikov

pre deti 3+

Haf haf! Rozkošní psi rôznych plemien pozývajú deti na zábavu s puzzle!

Obrovské puzzle zobrazujú malých, stredných a veľkých psov rôznych plemien. Všetci sú priateľskí a pozývajú deti, aby sa uložili!

Je to skvelý tip na darček pre najmenších obdivovateľov štvornohých kamarátov.

  • sada obsahuje 40 prvkov
  • rozmery puzzle: 48 x 68 cm
  • krabica s rozmermi 16,5 x 19 x 11 cm
  • veľké prvky sú vyrobené z odolného kartónu
  • vhodné pre deti vo veku 3+
  • ideálne ako rodinná skladačka
  • Hra rozvíja jemnú motoriku, vnímavosť a predstavivosť

Recept na zábavu

Dokončite hádanku! Pozrite sa na obrázok a dozviete sa viac o názvoch plemien psov. Sú tu nejaké, ktoré ste predtým nepoznali? Skúste si o nich nájsť rôzne zaujímavosti. Precvičte si svoju vnímavosť a hľadajte psov s rôznymi vlastnosťami. Môžete to urobiť pre preteky. Ak máte svojho domáceho maznáčika, nájdite psa, ktorý sa mu na obrázku najviac podobá.

Radosť z aranžovania

Sada je skvelým nápadom na prvé viacprvkové puzzle pre deti a rodinné puzzle. Usporiadajte si ich tak, ako sa vám páči: sami alebo spolu, s rodinou a priateľmi. Puzzle sú skvelé do škôlky. Nádherné ilustrácie sú skvelou inšpiráciou pre samokreslenie a kladenie otázok. Zarámované puzzle sa môžu stať originálnou dekoráciou detskej izby.

CzuCzu je poľská značka,

ktoré tvoríme od roku 2009

Knihy, hry, puzzle a vzdelávacie hračky sú založené na jednoduchých riešeniach, ktoré dávajú rodičom a deťom priestor na iniciovanie vlastných nápadov na zábavu. Sledujeme deti, podporujeme ich motorický, emocionálny a sociálny rozvoj. Naše knihy a hračky sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania a sú prepracované do najmenšieho detailu. CzuCzu sa celý vyrába v Poľsku.

Tiež vieme, že zábava nemá hornú vekovú hranicu! Vyrastáme s deťmi, počúvame našich klientov a ... seba, pretože v CzuCzu Teame je veľa milovníkov hlavolamov. Odtiaľ pochádza nápad na novú sériu Puzzlove CzuCzu, v ktorej nájdete veľké puzzle s rôznym počtom prvkov. Je to skvelý nápad na relax a zábavu pre deti, tínedžerov aj dospelých. Vieme, aká je radosť z aranžovania.

Ocenia nás nielen deti a rodičia! S hrdosťou a radosťou vám oznamujeme, že v roku 2020 sme získali Špeciálnu cenu za všetky naše vzdelávacie aktivity v 18. ročníku súťaže Svet priateľský k deťom organizovanej Výborom na ochranu práv detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: