Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

www.prenasedeti.sk je spoľahlivý a overený internetový obchod, ktorý bol založený už v roku 2008

Nemáme žiadne nedoplatky voči štátu SR.

Spolupracujeme s najväčším porovnávačom cien Heureka, kde si môžete pozrieť reálne hodnotenia našich zákazníkov.

Pokiaľ nakúpite u nás cez nákupný košík Heureka, tak Heureka Vám za nás garantuje vrátenie peňazí do 14 dní, vrátenie peňazí za nedodaný ale vyplatený tovar a samozrejme aj korektné vyriešenie reklamácie v rámci platných zákonov.

Vaše osobné údaje spracúvame len v nevyhnutnej miere a dôsledne v súlade s platnými zákonmi

Viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v časti Obchodné a reklamačné podmienky, bod 9

Ako používame Vaše cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich služieb informujeme zákazníka na podstránke Používanie cookies

Za žiadnych okolností prijaté dáta neposkytujeme tretím stranám. Ich uloženie je realizované v zabezpečenej databáze s autorizovaným prístupom.

Pracovníci, ktorí prídu do styku s vašimi osobnými údajmi boli náležite poučení o  správnom a citlivom zaobchádzaní s nimi a ohľadne Vami poskytnutými osobnými údajmi sú viazaní mlčanlivosťou.

V súvislosti s Vašou objednávkou získavame iba tie údaje, ktoré skutočne potrebujeme na spracovanie vašej objednávky 

Vaše telefónne číslo a e-mailovú adresu poskytnuté za účelom vybavenia objednávky nepoužívame na marketingové účely, kontaktujeme vás výhradne len v spojitosti s vybavením a doručením objednávky, prípadne reklamácie ak ste ju uplatnili. Na Vašu e-mailovú adresu môžu byť tiež zaslané informácie o prijatí objednávky, statusoch jej spracovania a expedície.

Bez Vášho predchádzajúceho výslovného súhlasu Vám nebudeme zasielať vybrané e-maily týkajúce propagácie našej spoločnosti, informácie o aktuálnych ponukách produktov v našom obchode, ako ani iné reklamné e-maily (newsletter).