Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

www.prenasedeti.sk je spoľahlivý a overený internetový obchod, ktorý bol založený už v roku 2008

Nemáme žiadne nedoplatky voči štátu SR.

Spolupracujeme s najväčším porovnávačom cien Heureka, kde si môžete pozrieť reálne hodnotenia našich zákazníkov.

Pokiaľ nakúpite u nás cez nákupný košík Heureka, tak Heureka Vám za nás garantuje vrátenie peňazí do 14 dní, vrátenie peňazí za nedodaný ale vyplatený tovar a samozrejme aj korektné vyriešenie reklamácie v rámci platných zákonov.

Vaše osobné údaje spracúvame len v nevyhnutnej miere a dôsledne v súlade s platnými zákonmi

Viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete v časti Obchodné a reklamačné podmienky, bod 9

Ako používame Vaše cookies a podobné technológie na zlepšovanie svojich služieb informujeme zákazníka na podstránke Používanie cookies

Za žiadnych okolností prijaté dáta neposkytujeme tretím stranám. Ich uloženie je realizované v zabezpečenej databáze s autorizovaným prístupom.

Pracovníci, ktorí prídu do styku s vašimi osobnými údajmi boli náležite poučení o  správnom a citlivom zaobchádzaní s nimi a ohľadne Vami poskytnutými osobnými údajmi sú viazaní mlčanlivosťou.

V súvislosti s Vašou objednávkou získavame iba tie údaje, ktoré skutočne potrebujeme na spracovanie vašej objednávky 

Vaše telefónne číslo a e-mailovú adresu poskytnuté za účelom vybavenia objednávky nepoužívame na marketingové účely, kontaktujeme vás výhradne len v spojitosti s vybavením a doručením objednávky, prípadne reklamácie ak ste ju uplatnili. Na Vašu e-mailovú adresu môžu byť tiež zaslané informácie o prijatí objednávky, statusoch jej spracovania a expedície.

Bez Vášho predchádzajúceho výslovného súhlasu Vám nebudeme zasielať vybrané e-maily týkajúce propagácie našej spoločnosti, informácie o aktuálnych ponukách produktov v našom obchode, ako ani iné reklamné e-maily (newsletter).

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie