Mini doštičky 300 prvkov stavebných blokov

Kód: 11801697900
€41,02 / ks €34,18 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Stavebné bloky mini vafle 300 prvkov

MarioInex

Oblátky sú vyrobené z mäkkého plastu a ľahko sa navzájom spájajú. Umožňujú vám stavať veľké, rozmanité stavby a dokonca aj vozidlá. Mini oblátky sú vyrobené z nezničiteľného materiálu, nedajú sa roztrhnúť. Po skreslení sa vrátia do pôvodného tvaru!

Materiál je príjemný na dotyk a pevný. Tieto bloky sa líšia od štandardných oblátok (10,5 x 10,5 cm) tým, že vnútro je prázdne a blok MINI-WAFFLE je celý vyrobený z plastu.

špecifikácia:

  • Mini vafle - 300 ks box
  • Úplne nový Mini Waffle je inovatívny, mäkký materiál podobný gume so známym tvarom. Zmenšená veľkosť poskytuje oveľa väčšiu mobilitu a úplne nové možnosti.
  • Vďaka novej výrobnej technológii, ktorú sme použili, je možné bloky ohýbať a hrať sa s nimi ticho a bezpečne.
  • Deti môžu vytvárať nové stavby s oveľa menším formátom ako existujúce bloky Waffle, vďaka čomu sa naše deti nemusia obávať zariaďovania väčšieho priestoru.

Informácie:

  • Hračka nie je vhodná pre deti do 24 mesiacov. Obsahuje malé časti, ľahko sa prehĺta. Tento výrobok spĺňa európske normy. Pred odovzdaním hračky dieťaťu odstráňte obalové materiály. Štítok si uschovajte, pretože obsahuje dôležité informácie. Farby prvkov sa môžu líšiť od farieb uvedených na obale. Údržba: hračku prať pod tečúcou vodou s prídavkom mydla.
  • Vek: od 3 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: