Davici 201627 puzzle

Kód: 12360439949
€123,78 / ks €103,15 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

DAVICI 201627 Puzzle

Popis:

Popis produktu Nevšedné drevené puzzle od Davici vás očaria pri lúštení. Každý kúsok skladačky rozpráva svoj vlastný príbeh. Pretože vďaka detailným dielikom puzzle pri skladaní ožije. Bezpečnostné upozornenie NEVHODNÉ PRE DETI DO 36 MESIACOV

Dátová premiéra:

Marka: DAVICI

Hmotnosť: 1,1 gramu

Šírka: 1,9 cm

Šírka: 6,5 cm

Šírka : 9,2 cm

Pre zberateľov: každý jednotlivý kúsok skladačky je sám osebe majstrovským dielom. Namiesto bežných dielikov sa skladačka skladá z jedinečných tvarov. Postavičky, zvieratá a magické tvary oživia motív!

Vždy nové: naše 2D drevené puzzle je skôr ako stolová hra než klasická hra s dlaždicami. Zakaždým objavíte nepoznané detaily. Zostáva teda tvorivá cesta.

Ideálne na hádanie: Hoci má puzzle iba 130 dielikov. Vďaka nezvyčajnému tvaru je však ťažší, než sa zdalo. Takže mávate niekoľko hodín relaxu a hádaniek.

Z izby do nevyhnutnosti: nástenné puzzle bude v obývačke pútavým prvkom. Farebné umelecké dielo okamžite upúta pozornosť svojím kreatívnym dizajnom a je veľmi špeciálnym darčekom.

Prekvapenie: Tento motív je súčasťou 2 z 10 puzzle z kolekcie Davici. Každé puzzle sa dodáva so špeciálnym dielom v zamatovom vrecúšku. Všetkých 10 dielikov spolu tvorí mini puzzle pre skutočných fanúšikov. Pošlite nám ap

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: