Wltoys 124019 RC CAR

Kód: 12287053104
€432,43 / ks €360,36 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Má 2,4 GHz riadiaci systém, chladné tlačené puzdro a puzdro z pevnej hliníkovej zliatiny, ktoré vám poskytnú flexibilný a stabilný zážitok z jazdy a zároveň zabezpečia dlhšiu životnosť. Toto obľúbené auto vám môže poskytnúť skvelý pocit ovládania a realistický zážitok z jazdy.

Funkcie:

Vysokorýchlostný výkon: Vstavaný super výkonný, výkonný a efektívny magnetický motor premieňa elektrinu na maximálny výkon a rýchlosť jazdy je až 60 km/h.

Frekvencia diaľkového ovládania 2,4 GHz: Rádiový systém 2,4 GHz s funkciou proti rušeniu nám umožňuje pretekať v rovnakom čase na rovnakej trati. Ovládacia vzdialenosť je až 100 metrov.

Tvrdé časti: Základňa je vyrobená z odolnej hliníkovej zliatiny s vysokou stabilitou. Prevodovka zo zliatiny zinku, vysoká odolnosť proti opotrebovaniu. Nárazová veža z hliníkovej zliatiny pre vysokú stabilitu a dlhú životnosť.

Dobite iný terén: prijmite hardvérový hydraulický tlmič nárazov, výkon tlmiča sa môže prispôsobiť terénu pomocou viacerých hodiniek. Pretekárske auto môže poskytnúť vysoký krútiaci moment, vďaka čomu je pre auto oveľa jednoduchšie vykonávať náročné pohyby. Ľahko sa prispôsobí drsnému terénu, ako je pláž, sneh, tráva, horská cesta a kamenistá cesta.

No-AGO-11452959962

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: