VODA NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE HASIČOV + DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Kód: 12672344902
€44,82 / ks €37,35 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
1.3.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

VITAJTE :)

V ZÁLOŽKE DORUČENIE JE UVEDENÝ NAMI deklarovaný TERMÍN DODANIA („Pri vytváraní tejto ponuky predávajúci deklaroval, že tovar odošle do ... pracovných dní“ a naše sklady sa snažia odosielať balíky v tejto lehote) - PROSÍM O POCHOPENIE A PRED NÁKUPOM SI PREČÍTAJTE ZÁLOŽKU DORUČENIE .

Zobrazený odhadovaný čas doručenia je čas vypočítaný spoločnosťou Allegro na základe priemeru všetkých našich zásielok. Sklady sa snažia odosielať balíky čo najskôr, ale vyhradzujeme si, že táto doba sa môže predĺžiť o 1-2 pracovné dni, berte to prosím do úvahy pri nákupe.

Ďakujem a prajem príjemné nakupovanie :)

VEĽKÉ hasičské auto s diaľkovým 2,4G ľahkým rebríkom na vodu

HASÍ POŽIAR AKO SKUTOČNÉ AUTO!

Každý malý chlapec sníval o tom, že sa stane hasičom a zachráni nevinných pred útlakom. Auto si podmaní srdce mnohých krotiteľov ohňa a určite poskytne dlhú a vzrušujúcu zábavu.

HLAVNÉ VÝHODY BIG

HASIČSKÉ AUTO:

  • Dodatočne svetelné efekty Vozidlo je vybavené bielymi prednými svetlami, ktoré osvetľujú vozovku a výstražnými majákmi na streche vozidla
  • Farebná schéma je rovnaká ako v skutočnom náprotivku.
  • Strážca má diaľkové ovládanie. Ovládanie diaľkového ovládača R/C je veľmi jednoduché, dva joysticky sú zodpovedné za smery a ostatné tlačidlá za ďalšie efekty .
  • Okrem toho súprava obsahuje aj malý hasiaci prístroj, vďaka ktorému môže batoľa hasiť malé ohne.
  • Hasičské auto má nastaviteľný rebrík , ktorý sa dá posúvať hore a dole a je možné ho predĺžiť a skrátiť.
  • Na streche je hasičská hadica a úžasnou výhodou je, že jej dochádza voda! Je to možné vďaka nádrži umiestnenej na prívese vozidla. Po odopnutí uzáveru a naplnení nádrže vodou je váš malý hasič pripravený vyraziť! Stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači začne z hadice vystrekovať voda!Teraz váš malý hasič uhasí oheň.

Komponenty súpravy:

- hasičské auto

- USB nabíjačka

- 3,7V batéria

- hasiaci prístroj

Rozmery vozidla:

Rozmer 38 cm x 11 cm x 19 cm

Výška zloženého rebríka: cca 34 cm

Rozmery krabice:

40,5 cm x 19 cm x 14 cm

Hasičské auto poháňa 3,7 V batéria, ktorá je súčasťou sady. Do diaľkového ovládača použite 2 "AA" 1,5V batérie (nie sú súčasťou balenia). Hračka je určená pre deti od 6 rokov. Súprava má certifikát CE a vyhovuje norme EN 71. Je zabalená v kartónovej krabici s priehľadným skleneným okienkom, vďaka čomu je vhodná aj ako darček.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: