Tiny Love Educational Mat Boho stojan 12068068

Kód: 11911407863
€112,90 / ks €94,08 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Stojan na gymnastiku TINY LOVE pre batoľatá BohoTL12068068 je dostupný v tejto aukcii

Módny dizajn a jedinečná farebná paleta kolekcie Boho Chic doplní interiér vášho domova a vytvorí príjemný priestor, pričom podporí vrodenú schopnosť objavovať a rozvíjať vášho drobca.

Zábavná a módna podložka pre bábätká, ktorá vášmu dieťaťu poskytne až 20 kreatívnych aktivít podporujúcich všetky rozvojové schopnosti.

Dvojitá mäkká náučná podložka s hračkami, vyrobená z kvalitných materiálov, spojená s dreveným stojanom, odnímateľná a vybavená očarujúcimi príveskami. Každý prívesok je možné odopnúť, posunúť a stojan oddeliť od podložky. Súprava s podložkou obsahuje kartičky s mesiacmi, ktoré uľahčia fotenie krásnych fotografií prvého roku dieťatka a vznik čarovných suvenírov. Na zadnej strane karty je vývojový tip, ktorý vám pomôže zistiť viac o vývoji vášho dieťatka v mesiaci.

Tento produkt vyvíja nasledujúce komponenty:

 • Zmysly - bohatstvo hračiek, textúr, farieb, zvukov a rôznych prvkov stimuluje sluch a hmat.
 • Jazyk a komunikácia – Podložka má mnoho funkcií a povzbudzuje rodiča, aby sa s dieťaťom rozprával tým, že ukazuje na rôzne prvky podložky a podporuje jeho rozvoj komunikačných a jazykových schopností.
 • Fantázia a kreativita – milé postavičky a aktivačné prvky podložky otvárajú svet fantázie. Využite to a rozprávajte svojmu dieťaťu krátke príbehy.
 • Pohyby celého tela - zrkadielko, šuštiace prvky, list na hranie v kukučke či vtipné zvuky pomôžu predĺžiť čas na brušku a zlepšiť rozvoj motoriky.
 • Emocionálny a sociálny rozvoj – roztomilá koala a veľké oči Leňocha zamerajú pozornosť dieťaťa a umožnia mu sústrediť sa na vonkajšie podnety, podporujúce jeho emocionálny a sociálny rozvoj.
 • Asociácia – úder do hudobného prívesku Leňocha, aby sa začalo hrať, umožňuje dieťaťu pochopiť vzťah príčiny a následku a podporuje jeho kognitívny vývoj.

Komponenty:

 1. Hudobný prívesok leňochoda, ktorý hrá tri jemné melódie.
 2. Kolotoč so šuštiacimi eukalyptovými listami v čiernobielych vzoroch.
 3. Kvietok z rôznych látok a hrkálka v strede.
 4. Zrkadlový lapač snov.
 5. Voľne stojaci drevený stojan.
 6. Obrovský šuštiaci list so saténovými stuhami na hranie.
 7. Dvojitá polstrovaná podložka (možná prať v práčke).
 8. Plyšový prívesok koala s hrkálkou.
 9. Panel s račňou na udieranie do nôh.
 10. Jednoduchá montáž - nie sú potrebné žiadne nástroje.
 11. Tri prstene s hrkálkou a saténovými stuhami.

Tipy na rozvoj:

0-3m + JEMNÁ MOTORIKA A ZMYSLY

Farby, textúry a zvuky budú stimulovať zmysly vášho dieťatka už od prvých dní. Nádherná kolekcia hračiek povzbudí vaše dieťa, aby trávilo viac času ležaním na brušku. V ľahu na chrbte si dieťa môže precvičovať koordináciu oko-ruka tým, že sa snaží dosiahnuť na krúžky.

2m + ČASOVÉ PREDLŽENIE NA BRUŠKU

Povzbudzujte svoje dieťa, aby trávilo viac času na brušku a posilňujte svaly pomocou mnohých funkcií podložky. Venujte pozornosť rôznym textúram kvetu alebo nechajte svoje dieťa pozrieť sa na svoj odraz v zrkadle.

6m + POCHOPENIE PRÍČINA-ÚČINOK

Je čas dozvedieť sa viac o funkciách podložky aktivovaním hudobného prívesku Leňochod, zabaviť sa s kukučkou a oveľa, oveľa viac. Tieto hry urýchlia kognitívny vývoj vášho dieťatka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: