Susedia Pat a Mat Obrázok sada 2x9cm Tissotoys

Kód: 11442532948
€16,97 / ks €14,14 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

KÓD PRODUKTU: 54232

KÚPTE TERAZ:

SET SUSEDOV PAT A MAT POSTAVKA 2x9cm TISSOTOYS

VÝROBCA:

Tissotoys

Neighbors - československý, od roku 1993 český bábkový animovaný seriál o dobrodružstvách dvoch nešikovných domácich majstrov, Pata a Mata. Vytvorili ju v roku 1976 filmový režisér Lubomír Beneš a scenárista a scénograf Vladimír Jiránek.

V seriáli sú len dvaja hrdinovia. Epizóda, v ktorej postavy použili dialóg, či tam budú viac alebo menej ako dvaja ľudia, zatiaľ nebola odvysielaná. V niektorých epizódach sú chvíle, keď sa na začiatku epizódy objaví jedna postava a potom ďalšia.

Mat - je holohlavý, o niečo vyšší a chudší ako jeho sused. Má vajcovitú hlavu, veľký, vyšší nos a odstávajúce, polooválne uši. Nosí malú zimnú čiapku v bielo-modrej farbe, vodorovne pruhovanú s bielou brmbolcom. W nosí červenú blúzku, modré široké džínsy a čierne topánky.

Pat - má holú, zaoblenejšiu hlavu, veľký nos a polkruhové, odstávajúce uši. Na hlave nosí modrý baret s anténou. Vždy nosí žltú blúzku, nadrozmerné modré džínsy a čierne (pôvodne hnedé) topánky.

ŠPECIFIKÁCIA:

  • Figúrka: Pat + Mat
  • Veková skupina: +3
  • Výška: 9 cm každá figúrka

Nami ponúkané produkty sú novinkou na hračkárskom a zberateľskom trhu.

Naším cieľom je realizovať tie najvnútornejšie sny a vyčarovať úsmev na tvárach malých i veľkých detí, ako aj pripomenúť spomienky starších generácií. Zbieranie figúrok TISSOTOYS vám umožňuje vytvárať jedinečné zbierky. Hrať s nimi je nezabudnuteľný zážitok!

Všetky produkty TISSOTOYS spájajú vysokú kvalitu, bezpečnosť a moderný dizajn.

ZÁRUKA KVALITY

  • Výsledkom dvojročnej fázy prípravy na výrobu sú hračky, ktoré s pozoruhodnou vernosťou a starostlivosťou znovu vytvárajú svoje prototypy.
  • Výnimočný detail postáv bol dosiahnutý ako výsledok úzkej spolupráce s poskytovateľmi licencií, historikmi a fanklubmi od fázy návrhu, cez tvorbu prototypov až po ručné lakovanie finálneho produktu.
  • Presnosť a presnosť figúrok, ako aj mimoriadna pozornosť venovaná detailom plne splní očakávania detí, rodičov a zberateľov.

BEZPEČNOSŤ

  • S ohľadom na zdravie a bezpečnosť našich najmladších zákazníkov sú hračky, ktoré vyrábame, kontrolované v každej fáze ich výroby.
  • Figúrky sú vyrobené z najkvalitnejšieho plastu ATPC, majú certifikáty a schválenia vyžadované novou smernicou Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hračiek.
  • Všetky naše hračky boli testované notifikovaným orgánom - Výskumným ústavom "KOMAG" na zhodu s poľskými normami PN-EN 71 a získali kladné stanovisko. V zmysle platných predpisov sú zaradené medzi hračky určené pre deti staršie ako 2 alebo 3 roky.

VEDA A ZÁBAVA

Deti sa najrýchlejšie učia hrou a na to myslíme pri vytváraní všetkých našich kolekcií. Svet figúrok TISSOTOYS je skvelá zábava a vzdelávanie, podporujúce harmonický a všestranný rozvoj dieťaťa a rozvíjajúce jeho fantáziu a kreativitu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: