Superzabka Mr B MrB MrB Lullalve Fľaša na horúcu vodu

Kód: 11280803350
€35,50 / ks €29,58 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Lullalove MR B MRB Fľaša na horúcu vodu Super Colic Toy

SuperZabawka MR B - senzorická termofor so soľnou vložkou. Užitočné pri detskej kolike (ako úvod do masáže). Má kontrastné farby, farebné visačky a šuštiace prvky.

Termofor - senzorická hračka so soľnou vložkou. Metóda na koliku a zmyslová hračka v jednom.

Produkt získal kladné stanovisko Ústavu matky a dieťaťa číslo Op-4969/2017 s platnosťou do 15.6.2020.

Výhody:

 • opakovane použiteľná vykurovacia kazeta
 • kontrastné farby (biela, čierna, červená), ktoré stimulujú zrak bábätka
 • farebné štítky a šuštiacu nohu
 • ľahké, rukoväte a nohy sa dajú ľahko uchopiť a žuť
 • rúčky a nožičky majú hrúbku podobnú hrúbke pupočnej šnúry - dieťa ich vďaka tomu intuitívne chytá
 • vyrobené výhradne v Poľsku
 • látky sú certifikované ako bezpečné pre deti.

SuperZabawka MR B je odpoveďou na rastúce povedomie rodičov o vývoji bábätiek a správnej stimulácii ich zmyslov prostredníctvom kombinácie čiernej, bielej a červenej, štítkov a prvkov, ktoré vydávajú zvuk. Výrobok je celý vyrobený v Poľsku - od materiálov a štítkov až po ohrievač! Je bezpečný a spĺňa požiadavky smerníc EÚ. Ohrievač je možné použiť ihneď po odpadnutí pahýľa pupočnej šnúry. Pred použitím si prečítajte pokyny na obale. Je to skvelý úvod do masáže.

Tajomstvom MR B je soľný vankúšik, ktorý sa po ohnutí palice zahreje na maximálnu teplotu 54 stupňov Celzia. Vďaka izolačnej kapse na zadnej strane MR B je teplota udržiavaná až hodinu (čas závisí od teploty okolia). Vyhrievacia vložka je opakovane použiteľná! Po použití stačí kartušu uvariť podľa návodu na obale. Náplň je netoxická (látkou je potravinársky octan sodný), bezpečná a hlavne - nespôsobuje popáleniny, ako je to pri obľúbených metódach nahrievania bruška sušičom alebo termoforom. Plyšová hračka je vyrobená z mäkkého plyšu vypchatého antialergickou látkou. Na boku sú všité farebné visačky. Noha pri dotyku šuští.

MR B môže užívať celá rodina! Ideálne na výlety, prechádzky alebo lyžovanie. Skvele pôsobí pri prechladnutí alebo zápale priedušiek, ako teplý obklad, kedy je použitie hrejivej masti nemožné. Všade tam, kde treba trochu tepla.

SuperZabawka MR B je set kufrík + ohrievač.

Použitie kazety:

 1. Pripravte kvapalinovú kazetu. Vnútri pláva palica a tanier - to sú aktivátory, použite jeden ako uznáte za vhodné.
 2. Ohnite palicu alebo tanier.
 3. Kazeta sa začne aktivovať, zahreje sa a začne tvrdnúť.
 4. Náplň je pripravená na použitie a má stálu teplotu okolo 50 stupňov. Vložte ho do puzdra MRB, ktoré sa zahreje.
 5. Položte MRB na brucho aspoň na 10-15 minút, aby ste zahriali svaly a masírovali bruško. Masírujeme krúživými pohybmi vždy v smere hodinových ručičiek.
 6. Kazeta je po vychladnutí tvrdá ako kameň. Aby bol opäť tekutý a mohol aktivátor ohnúť, prevarte ho.
 7. Vložku vložíme do hrnca s vriacou vodou a varíme (voda musí bublať ako vývar) asi 15 minút. Veľa závisí od rúry, typu hrnca, takže čas sa môže predĺžiť až na 20 minút.
 8. Keď je kartuša tekutá, vyberte ju z vody a nechajte ju vychladnúť Poznámka: ak sa kartuša sama aktivuje, môžu byť vo vnútri nejaké nedovarené kryštály. Naraz môžete kartušu nechať aj vo vode, v ktorej sa varila, kým nevychladne.

V modeli z roku 2016 je vložka vložená zo spodnej časti medvedíka. Vo vnútri je špeciálna úchytka, ktorá drží kazetu. Staršia verzia mala hornú vložku.

Materiály, z ktorých je hračka ušitá, sú pre dieťa bezpečné. Dokonca aj štítky majú certifikát Oeko-tex Standard 100.

Pozor:

Samotné vykurovacie teleso nie je hračka! Používajte s vykurovacím telesom pod dohľadom dospelej osoby. Na hranie slúži plyšové puzdro.

Vždy skontrolujte, ako dieťa reaguje na teplotu, nenechávajte ho s termoforom. Ak je pokožka dieťaťa citlivá, umiestnite medzi dieťa a fľašu s teplou vodou ďalšiu vrstvu látky. Neklaďte fľašu s horúcou vodou na opakovane použiteľnú plienku/plienku, pretože to môže spôsobiť odieranie pokožky. Vždy ju zložte z bruška.

Poznámka: Farby na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočných farieb.

Odporúča sa prať v práčke, nie ručne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: