Sada na narodenie s račňou - žirafia Sophie

Kód: 11441278435
€41,72 / ks €34,77 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská súprava č.3 s hrkálkou od francúzskej firmy Sophie de Vulli

Očarujúca darčeková sada k narodeniu dieťatka v krásnom balení.

Žirafa Sophie je pravdepodobne najobľúbenejšie hryzátko na svete. Toto malé gumené hryzátko v tvare žirafy je "prvé hryzátko" pre mnohé bábätká na celom svete. Hračku každoročne ocenia rôzne združenia a organizácie v kategórii najlepší darček alebo hračka pre bábätko.

Sada obsahuje:

  • klasika Žirafa Sophie - hryzátko, vysoké cca 18 cm, vyrobené zo 100% latexu - vyrobené z gumovníkovej živice. Prírodný materiál, potiahnutý potravinárskou farbou, je bezpečný na žuvanie, ľahký a pružný, čo chráni pred bolestivými poraneniami pri mávaní. Oválne tvary ľahko uchopí malá ručička. Hryzátko stimuluje a rozvíja 5 zmyslov: zrak - kontrastné škvrny, sluch - fajka umiestnená v brušku, hmat - špecifický dotyk gumy, hladká ako pokožka matky, čuch - špeciálna vôňa prírodnej gumy, umožňujúca rozlíšiť hryzátko v hromade iných hračiek, chuť - hlavný kognitívny zmysel dieťa. Vynikajúci liek na prerezávanie zubov;
  • farebná hrkálka v tvare srdca. Zavesené 3 srdiečka s rôznym stupňom tvrdosti a rôznou textúrou vyvolávajú rôzne pocity tým, že rozvíjajú zmysel pre dotyk a zároveň upokojujú svrbenie ďasien. Farebné loptičky zabávajú a stimulujú zrak.

Súprava je zabalená v krásnej elegantnej taške previazanej peknou saténovou stuhou vo farbe starého zlata. Elegantné balenie je doplnené kartičkou na zapísanie vašich želaní.

Pozor! Obal sa nachádza pod plastovým prebalom, stačí odlepiť priehľadný kruh, vybrať obal a kruh nalepiť na to isté miesto.

Poznámka - prírodný produkt - nesterilizujte, nečistite mydlom a vodou ani neutierajte vlhkou handričkou, pričom prstom upchajte otvor fajky, aby sa dovnútra nedostala voda. Nevystavujte výrobok priamemu teplu, slnku alebo iným chemickým produktom. Potravinová farba sa „zje“ a „zmyje“. Pred každým podaním dieťaťu skontrolujte výrobok, najmä keď už má dieťa zuby. Natiahnite do všetkých smerov, aby ste skontrolovali poškodenie, a ak nejaké známky opotrebovania vyhoďte. Výmena sa odporúča maximálne po 6 mesiacoch.

Žirafa Sophie vyrobená v Európskej únii. 100% ručne vyrobený výrobok.

Rozmery balenia: 22,5 cm x 21,5 cm x 6 cm.

Vek dieťaťa: 3m +

Rozmery žirafy: výška 18 cm.

Sophie sa narodila 25. mája 1961 vo Francúzsku, v deň svätej Sophie, na počesť ktorej je pomenovaná. V tom čase boli jedinými hračkami zobrazujúcimi zvieratá figúrky domácich alebo vidieckych zvierat. Bola prvým exotickým domácim miláčikom, s ktorým sa hrali vtedajšie deti. Žirafa Sophie dnes vyzerá presne ako pred viac ako 56 rokmi a vyrába sa rovnakým tradičným spôsobom, pričom proces zahŕňa 14 manuálnych krokov. Je vyrobený výhradne zo 100% prírodného kaučuku získavaného zo šťavy stromu Havea – bežne známeho ako latex alebo kaučuk.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: