Robotime drevený model chôdza T-Rex 3D puzzle

Kód: 12152066071
€40,75 / ks €33,96 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladacie drevené modely majú skupinu verných fanúšikov ako medzi tínedžermi, ktorí ešte len spoznávajú úžasný svet modelingu, tak aj medzi dospelými. Produkty ROBOTIME sú špeciálne 3D puzzle

Kvalita spracovania drevených modelov ROBOTIME je na veľmi vysokej úrovni, každý detail je starostlivo prepracovaný a umožňuje bezproblémové spojenie s ostatnými prvkami. Každý model aranžujeme podľa návodu a nepotrebujeme k tomu lepidlo . Po zložení každého z nich ich môžeme hrdo postaviť na pracovný stôl alebo na poličku ako ozdobu. Modely ROBOTIME sú ideálne ako darčeky ku dňu detí, narodeninám alebo sviatku.

ROBOTIME Drevený model na montáž Chodiaci T-REX

Vývojár: Robotime

EAN: 6946785130874


Model

D210


úroveň

MEDIOCRE


Rozmery modelu

315 * 120 * 225 mm


Množstvo prvkov

85


Váhy

0,2 kg

Tento dinosaurí robot môže chodiť a revať so zvukom. Postavte si tento drevený model robota dinosaura so svojimi deťmi a užite si zábavu so svojou rodinou!


Náš vychádzkový model T-REX je tým najlepším darčekom pre rodinu a priateľov.

Drevený model dinosaura je skvelý remeselný projekt.

Sada neobsahuje batérie (3x1,5V AAA / LR03) potrebné na aktiváciu senzora - model zareaguje na tlieskanie a začne chodiť a revať!


Stredná úroveň zložitosti konštrukcie a malý počet dielov - 85 ks. - zabezpečia, že ani začínajúci adepti modelárstva nebudú mať problém so zostavením a dokončením tohto modelu.
Prvky sú precízne vyrezané laserom, stačí ich oddeliť od vzoru. Svoj vlastný model T-REX si môžete postaviť jednoduchým spôsobom, bez použitia lepidla alebo nožníc.
Všetko, čo potrebujete, je manuál a trochu voľného času. Celé vyrobené z ekologických drevených materiálov.
Bavte sa, táto drevená súprava je skvelým umeleckým projektom pre rodičov a deti, ktorí trávia čas spoločne. Perfektný darček. Vhodné na dekoráciu, študovňu, jedáleň, obývaciu izbu, písací stôl, policu a akékoľvek iné miesto.

Na zostavenie tohto modelu nie je potrebné žiadne lepidlo!

Všetky prvky boli rezané laserom. Stačí len jemne oddeliť diely od rámu, na ktorom sú umiestnené. V prípade potreby súprava obsahuje kúsok brúsneho papiera. Obrázkový návod je jasný a uľahčuje a spríjemňuje montáž.

Skvelý darček na každú príležitosť, pre začiatočníkov aj pokročilých v zostavovaní drevených modelov.

  • Čas montáže: 1-3 hodiny
  • Úroveň: STREDNÁ
  • Počet dielov: 0-100

V zloženom stave môžu byť naše modely použité ako ozdoba doma alebo na pracovisku. Budúcemu majiteľovi 3D puzzle môžeme vštepiť nový koníček, ktorým je modelovanie, alebo rozšíriť obzory tým, ktorí s modelmi v minulosti prišli do kontaktu.

Pozývame Vás aj na naše ďalšie aukcie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: