Penová podložka Kinderkraft Luno Shapes, veľké puzzle

Kód: 12560032010
€73,82 / ks €61,52 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Kinderkraft Luno Shapes - penová podložka, veľké puzzle

Tento zoznam je pre farbu / vzor (foto nižšie) : Mint

V cene:

  • Penová podložka Luno Shapes - 30 prvkov
  • prípad.

O produkte:

Kinderkraft Luno Shapes je penová podložka, ktorá má vynikajúce tlmiace vlastnosti. Je vyrobený z bezpečných materiálov bez škodlivých látok, ľahko sa čistí a je vodeodolný. Pri páde poskytne dodatočnú mäkkú ochrannú vrstvu a možnosť vytvárania rôznych konfigurácií ovplyvňuje rozvoj fantázie bábätka! Veľké, 30 cm puzzle s ďalšími aranžovacími prvkami vytvoria vášmu dieťaťu dokonalé podmienky na hranie.

Luno je tiež skvelý tip na darček!

Hlavné rysy:

Hra s predstavivosťou

Luno Shapes sa skladá z až 30 veľkých puzzle, z ktorých môže vaše batoľa vytvoriť nespočetné množstvo vzorov a tvarov. Nová verzia Luno má aj ďalšie prvky na usporiadanie jednotlivých hádaniek. Nechajte ho vyblázniť sa a pohrajte sa s jeho fantáziou! Bábätko toho má veľa – osloboďte ho, aby sa mohlo rozvíjať!

Vysoká kvalita

Zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa je mimoriadne dôležitá – preto boli pri výrobe Luno použité kvalitné materiály, ktorých zloženie poteší každého rodiča. Je bez škodlivých látok, takže nijako neohrozuje vaše bábätko!

Veľa priestoru na predvádzanie sa

Podložka Luno Shapes je veľmi veľká - vďaka tomu môže váš drobec robiť neplechu, ako dlho chce, a vy môžete pokojne sledovať jeho počínanie! Mäkká penová podložka sa vám bude hodiť najmä pri učení prvých krokov - jej hrubá štruktúra zabráni tomu, aby batoľa čo i len pocítilo pád!

Ochráni vás pred chladom

Výrobok poskytuje výbornú tepelnú izoláciu, vďaka ktorej vášmu drobcovi nebude zima od zeme. Navyše je protišmyková. hrubá štruktúra karimatky ju robí ešte bezpečnejšou, vďaka čomu získava aj v očiach rodičov!

Šikovný, ľahko prenosný

Poťah, ktorý je súčasťou súpravy, vám umožní vziať si podložku kamkoľvek budete chcieť! Jeho kompaktnosť a nízka hmotnosť uľahčia spoločné cestovanie!

Technické dáta:

Hmotnosť 2 kg

Rozmery v rozloženom stave 150 x 180 cm

Rozmery jedného puzzle 31,5 x 31,5 cm

Hrúbka 1,2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: