PLAYTO

PlayTo je nová dynamická značka, ktorá prináša deťom kvalitné, bezpečné, nezávadné a cenovo priaznivé hračky.

Pod touto značkou v našej ponuke nájdete kočíky pre bábiky a jedálenskú stoličku a hojdačku 2v1 pre bábiky. Našu ponuku budeme naďalej rozširovať o ďalšie kvalitné hračky pre chlapcov aj dievčatá.


Táto hračka dokáže deti zabaviť a rozvíjať ich motorické, psychické schopnosti, prebúdza a rozvíja detskú fantáziu. Moderná doba si žiada moderné hračky, ktoré splnia nároky našich najmenších. 


Pod touto značkou v našej ponuke nájdete kočíky pre bábiky športové aj multifunkčné. Kočíky sú vyrobené z kvalitného a pevného materiálu, sú bezpečné, ľahké a ľahko ovládateľné. 

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti