BIG

Prejsť na web výrobcu
big.de/de/home.shtml

Kvalita a bezpečnosť Made in Germany. 

BIG GmbH & Co. patrí k popredným producentom hračiek v Nemecku. Spoločnosť na výrobu  pôvodne kovových hračiek vznikla v roku 1938. Výrobou plastových hračiek sa zaoberá od roku 1956. Do portfólia tejto svetovo uznávanej spoločnosti dnes patrí viac ako 600 výrobkov a hračiek pre deti, ktoré sa vyrábajú v jednej z najmodernejších tovární v Európe, ktorá sa nachádza na ploche 320 000 m2. Spoločnosť BIG ročne vyrobí viac ako 1 milión hračiek pre deti.

Hračky BIG sú vyrábané z kvalitného, pevného a odolného plastu, ktorý je chránený špeciálnym UV filtrom, vďaka ktorému sú farby na hračke dlho žiarivé.

Popularitu u rodičov i detí si firma BIG získala vysokou kvalitou a bezpečnosťou svojich výrobkov. Všetky produkty BIG sú testované a pravidelne sledované nezávislými inštitúciami, napríklad ako je LGA QualiTest GmbH. O vysokej kvalite výrobkov BIG svedčí aj poskytovanie nadštandardnej 3 – ročnej záruky.

Detské vozidlá – odrážadlá, motorky, traktory BIG sa vyznačujú originálnym konštrukčným riešením, ktoré bolo špeciálne vyvinuté pre detskú ergonómiu. Vyberte si zo širokej ponuky výrobkov v našom online obchode. 

Kvalitné plastové hračky BIG zaručujú skvelú detskú zábavu a dlhú životnosť výrobku.

BIG sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach: