Nový dron A150 C Boeing B747 Model RC vzdialené hračky

Kód: 12306143352
€126,37 / ks €105,31 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

NOVÝ Dron A150 C Boeing B747 Model RC Lietadlo 2-kanálové diaľkové ovládanie Lietadlá Hračky Pre deti Deti Chlapci|RC Lietadlá (Biela)

Hlavné rysy

1: Je vyrobený z vysoko kvalitných ekologických EPP + technických plastov a iných materiálov spomaľujúcich horenie. Vzhľad je hladký a veľmi odolný voči nárazom. Vzletová hmotnosť je len 65 g. Klasické civilné lietadlo s vysokou simuláciou má moderný dizajn a je zmenšené podľa veľkého osobného lietadla Boeing B747 s vysokou vernosťou obrazu. Ľavé a pravé krídlo sú odnímateľné pre ľahké skladovanie a prenášanie.

2: Používajú sa dva motory s dutým pohárom 0716 s plným výkonom. Kanál krídelok ovláda otáčanie lietadla doľava a doprava a škrtiaca klapka ovláda lietadlo pri stúpaní a klesaní. Dvojmotorový výkon je posunutý dozadu a vrtuľa vpred a vzad si navzájom rušia spätný krútiaci moment. S primeraným aerodynamickým usporiadaním je let veľmi stabilný a pre začiatočníkov je ľahké lietať.

3: Vstavaný šesťosový gyroskopový letový autostabilizačný systém, zámok trasy je stabilnejší. Aj keď ste v lietaní iba začiatočník, môžete robiť rovnaké akcie ako profesionálny majster. V každom prípade, pokiaľ je joystick uvoľnený, lietadlo si zachová stabilnú letovú polohu.

4. Lietadlo je úplne zmontované a všetky nálepky na prenos vody sú dokončené. Pomocou špeciálnej USB nabíjačky nabite lietadlo pohodlne a rýchlo.

5. Vybavený LI-POLY 3,7V (300MAH) 20C batériou s vysokou rýchlosťou vybíjania, nabíjanie po dobu 30 minút, výkonový let asi 8-10 minút a dlhý čas na vybitie.

Veľkosť: 48*51 cm

Farba: Biela

Výkonný cezhraničný nový Boeing B747 s vysokou simuláciou A150-C obojsmerný ako skutočný stroj so šiestimi osami na diaľkové ovládanie drone s vysokou simuláciou letu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: