Nástroje a skrutkovač, film Cass

Kód: 12331093572
€126,07 / ks €105,06 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

KRABIČKA S NÁRADÍM A SKRUTKOVAČOM

 • Výrobca: CASS FILM
 • Veková skupina: 3+
 • Balíček:
 • EAN: 0086002041654

Sada nástrojov a skrutkovača, sada skrutkovačov - Dizajn a vŕtanie Učenie sa hrou! Learning Resources (R) je výrobca bezpečných, vzdelávacích a inovatívnych hračiek, ktorým dôverujú rodičia a učitelia na celom svete. Hračky Learning Resources (R) sú navrhnuté tak, aby pomohli deťom získať kľúčové vzdelávacie zručnosti a pripraviť sa na dobytie sveta! Box na náradie je snom každého malého kutila. Vďaka tejto sade sa naučíte merať a pribíjať. skrutkovať, odskrutkovať a vŕtať. Sada obsahuje elektrický skrutkovač s rôznymi bitmi, skrutkovač, kliešte, kladivo, kľúč, meraciu pásku, skrutky, klince a dosku na skrutky. Pomocou stavebnice pre domácich majstrov sa dieťa učí priestorovému mysleniu, kreatívnemu riešeniu problémov a rozvíja fantáziu. Skrutkovanie skrutiek pomocou skrutkovača podporuje koordináciu, rozvíja presnosť a trpezlivosť. Nie je potrebné zapájať do zásuvky, stačí vložiť batérie do skrutkovača a je hotovo. Vaše dieťa môže začať navrhovať farebné vzory a obrázky. Jednotlivé prvky sa dajú použiť na učenie farieb. A čo viac, skrutkovanie si vyžaduje presné pohyby rúk, vďaka ktorým si dieťa precvičuje a rozvíja manuálne zručnosti. Všetko je v pohodlnom a praktickom uzavretom boxe. Navrhuj a vŕtaj s Design & Drill (R) , jednoduchým radom stavebných hračiek, ktoré inšpirujú mladé mysle a pomôžu ti precvičiť si motorické zručnosti, ktoré v živote potrebuješ. Séria hračiek umožňuje deťom zvládnuť rané učenie STEM - technológiu, inžinierstvo a matematiku. Detaily produktu:

 • Sada obsahuje: 50 skrutiek v 4 farbách, elektrický skrutkovač s 3 rôznymi bitmi (hviezdicový, plochý a nástrčný), zvinovací meter, kľúč, kladivo, ručný skrutkovač, kliešte, 15 klincov, návod na cvičenie, skladanie skrutkovacia doska a puzdro.
 • Deti sa učia základy jednoduchého inžinierstva a zároveň si rozvíjajú jemné motorické zručnosti pomocou nástrojov navrhnutých špeciálne pre malé ručičky.
 • Hračka učí: počítať, farby a tvary, vŕtať, šoférovať, krútiť, merať atď.
 • Deti môžu skrutky utiahnuť podľa cvikov uvedených v priloženom návode, alebo si môžu vytvárať vlastné výtvory.
 • Skrutkovač vyžaduje 3 batérie AA (nie sú súčasťou balenia).
 • Rozmery balenia: 21 cm x 24 cm x 14 cm.
 • Veková kategória: 3+.
 • Poznámka: Chráňte deti pred prehltnutím malých častí.

PREDLO PRE NAJMLADŠÍCH! Stavebnice od Learning Resources podnecujú predstavivosť a zavedú vás do sveta malého strojárstva a mechaniky. Precízne mechanizmy zaujmú každé dieťa, stimulujú myseľ k práci a umožnia mu získať nové zručnosti ako logické myslenie, riešenie problémov a kreativitu. Všetky sady hračiek sú vedené myšlienkou STEM , ktorá spája štyri oblasti: vedu, technológiu, inžinierstvo a matematiku. To znamená, že váš mladý vedec sa naučí budovať a rozvíjať vedecké poznatky.

[Kód ponuky, 463776.0086002041654,2022-06-30 08:14:55]

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: