Model pre skladanie hybridy Haynes

Kód: 11917350476
€84,20 / ks €70,17 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Haynes Hybrid Machine Works

Produkt oficiálneho distribútora Haynes - obsahuje návod v poľštine

Po zložení tento model demonštruje režim vnútorného spaľovania, ekologický režim a iba elektrickú prevádzku typického hybridného systému!

Tento model je zjednodušenou verziou 4-valcového diesel-elektrického hybridného motora.

S plne funkčným modelom motora, osvetlenými komponentmi a multifunkčným zvukovým čipom demonštruje fungovanie režimu vnútorného spaľovania, režimu eco a čisto elektrického režimu typického hybridného systému. Je to dokonalý projekt pre automobilových nadšencov, ktorí radi stavajú a skúmajú všetko mechanické.

Po zložení poskytuje praktickú a vzdelávaciu pomoc pri pochopení toho, ako funguje plnohodnotný hybridný systém. Pre deti aj dospelých vás táto sada zabaví na dlhé hodiny!

Tento box obsahuje všetky diely a nástroje potrebné na zostavenie modelu. Dodáva sa s ilustrovanou používateľskou príručkou, ktorá poskytuje jasné pokyny, ktoré vás krok za krokom prevedú procesom vytvárania. Všetko, čo potrebujete, je čas a tri AA batérie na napájanie motora.

Stojí za zmienku, že motor nie je replikou konkrétneho modelu motora, bol navrhnutý tak, aby poskytoval čo najväčší pôžitok pri montáži a uľahčil pochopenie fungovania klasického hybridného motora.

Hybridný motor Haynes je skvelá zábava pri zostavovaní modelu motora a perfektný spôsob, ako vzbudiť u detí a tínedžerov záujem o mechaniku a autá. Vzdelávacia súprava má viac ako 100 dielov a má prepracované detaily, ako sú žeraviace sviečky.

Výhody súpravy hybridného motora Haynes:

  • Funkčný model motora auta.
  • Približné rozmery v zloženom stave 10x22x26 cm
  • Špeciálne svetelné efekty.
  • Konštrukcia motora je skvelá zábava ako pri montáži, tak aj pri pozorovaní pracovného mechanizmu.
  • Stavebnica je edukačná a rozvíja technické myslenie.
  • Súprava pomáha zaujať deti o mechaniku a motorizáciu.

Ďalšie informácie:

  • Obsah: viac ako 100 dielov
  • Vek: Výrobok len pre deti staršie ako 10 rokov. Mal by sa používať len pod dohľadom dospelej osoby.
  • Batérie: 2 AA batérie (nie sú súčasťou balenia)
  • Návod: súčasťou sady je manuál, vďaka ktorému si krok za krokom môžete príjemným spôsobom postaviť model spaľovacieho motora a prečítať si zaujímavé informácie o spaľovacích motoroch.

Sada obsahuje viac ako 100 dielov a všetky nástroje potrebné na stavbu modelu. Veľmi pekný darček pre deti, ktoré sa zaujímajú o mechaniku/automobilový priemysel, a nevyhnutná súčasť stola v každom autoservise.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: