Meli Basic EDU 2000 Štrukturálne bloky + taška

Kód: 10717974433
€81,08 / ks €67,57 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Stavebnice Meli Basic EDU 2000 kusov + TAŠKA

Stavebné bloky Meli Basic EDU 2000 kusov

 • Séria produktov: Meli Basic Edu
 • Č.p .: 50016
 • Vekové rozpätie: 3+
 • Počet kusov v sade: 2000
 • Krajina výroby: Poľsko
 • Veľkosť bloku: 2,5 x 2,5 cm
 • Materiál: Plast a ftaláty, bez BPA a PVC
 • Rozmery balenia: 37x14x25 cm

Len u nás Super Batoh MELI Bag !!!

Vrecový batoh je už nejaký čas skutočným hitom medzi detskými vychytávkami, ktorý sa bude hodiť pri každej príležitosti!

Batoh MELI bag je model batohu šitý tak, že sa dá stiahnuť bočnými šnúrkami, aby sa výsledná taška dala zavesiť na ramená.

Batoh Meli sack sa bude hodiť do každej situácie. Deti do nej jednoducho vložia svoje milované kocky Mela a pár obľúbených hračiek či najnutnejších vecí a vyrazia na prechádzku, výlet, do škôlky či školy !!!

Takýto detský batôžtek Meli je dostatočne priestranný na to, aby dieťa mohlo bezpečne nosiť svoje milované kocky.

Batoľa vybavené takouto taškou si s ňou užije skvelú zábavu

Čo sa dá postaviť z 2000 komponentov, ktoré sú súčasťou súpravy MELI BASIC EDU 2000? Možnosti sú skrátka nekonečné! Dieťa si môže vybrať vlastnú neobmedzenú fantáziu alebo môže použiť brožúrku, ktorá je súčasťou súpravy, ktorá mu umožní zamyslieť sa a vykúzliť niečo výnimočné. Je ťažké uveriť, že majstrovské diela architektúry, nezvyčajné letecké a pozemné vozidlá a nespočetné množstvo zvierat a postáv môžu byť vytvorené z malých plochých dielikov podobných skladačkám. Montáž aj demontáž sú bezproblémové a jednoduché, všetko v praktickom a vhodnom skladovacom kontajneri.
Neváhajte - pri každej príležitosti je dobré dať svojmu dieťaťu takýto nezvyčajný darček!
Ľahko kombinovateľné prvky učia rozoznávať farby, rozvíjajú priestorovú orientáciu, precvičujú manuálne zručnosti dieťaťa a zároveň poskytujú jedinečnú radosť z tvorenia.

Čo sa dá postaviť z 2000 komponentov, ktoré sú súčasťou súpravy MELI BASIC EDU 2000 ? Možnosti sú skrátka nekonečné! Dieťa si môže vybrať vlastnú neobmedzenú fantáziu alebo môže použiť brožúrku, ktorá je súčasťou súpravy, ktorá mu umožní zamyslieť sa a vykúzliť niečo výnimočné. Je ťažké uveriť, že majstrovské diela architektúry, nezvyčajné letecké a pozemné vozidlá a nespočetné množstvo zvierat a postáv môžu byť vytvorené z malých plochých dielikov podobných skladačkám. Montáž aj demontáž sú bezproblémové a jednoduché , všetko v praktickom a vhodnom skladovacom kontajneri. Neváhajte - pri každej príležitosti je dobré dať svojmu dieťaťu takýto nezvyčajný darček!

Všetko je zabalené vo fantastickej praktickej krabici, ktorá sa ľahko skladuje!

Zábava a učenie v jednom, s blokmi Mela Vaše dieťa:

 • strávi príjemný čas
 • môže hrať sám alebo v skupine
 • bude rozvíjať kreativitu a predstavivosť
 • učí počítať, sčítať a odčítať
 • naučí rozlišovať farby
 • bude rozvíjať motoriku

Objavte vo svojom dieťati malého konštruktéra

Séria MELI BASIC je zárukou múdrej a rozvíjajúcej sa hry s dômyselnými blokmi, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu objaviť jeho konštruktívne schopnosti. Flexibilné a na dotyk príjemné kocky podobné puzzle prenesú batoľa do sveta fantázie. Ploché, jednotné prvky v príjemných farbách sa dajú ľahko navzájom kombinovať pomocou špeciálnych zubov, ktoré umožňujú stavať ploché a priestorové formy.

Konštrukcia sa ľahko rozoberá a čistí , pretože bloky nemajú západky, západky alebo iné ťažko rozoberateľné časti. Preto sú obe činnosti – spájanie aj rozoberanie, priateľskou výzvou pre šikovné pršteky! Káčatko, rally auto, zámok pre princeznú alebo možno robot? Priložené letáky môžete využiť na zábavu alebo sa spoľahnúť na vynaliezavosť vášho dieťaťa. Zábavná zábava nemá žiadne horné vekové ani množstevné obmedzenia, pretože sady sú navrhnuté s rôznym počtom prvkov od 50 do ... 3500 kusov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: