Mattel Barbie Mobile Ambulance so Saint. a Daw. Frm19

Kód: 10707492253
€68,72 / ks €57,27 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľká, biela sanitka s tlačidlom, ktorým sa aktivuje „siréna“ a svetelnými signálmi, vyzerá takmer ako skutočná sanitka. Biele vozidlo je zdobené nálepkami so vzormi, ktoré pripomínajú nemocnicu alebo lekárov (stetoskop, teplomer, srdce atď.) a má miesto pre vodiča a figúrky záchranárov.

Vozidlo sa rozkladá dvoma spôsobmi a ponúka rôzne možnosti zábavy. Po rozložení máme čakáreň pre pacientov so žltými stoličkami, farebnou TV obrazovkou (nálepkou), akváriom a policou s časopismi. V strede je recepcia so zakladačmi na poličke (nálepka), stolička a pult pre zamestnanca, kde môže vypisovať hlásenia a tlačivá. Tretia miestnosť je ordinácia s ružovým nemocničným lôžkom, červenou lekárničkou, lampou, röntgenom, skrinkou s umývadlom a policou s liekmi (nálepka). Vozidlo je možné rozobrať aj iným spôsobom - obísť recepciu a vytvoriť uzavretú lekársku ordináciu.

Sada obsahuje príslušenstvo: tlakomer, stetoskop, pomôcky na vyšetrenie zraku a sluchu, barle, časopisy, balónik na lane, fialový obväz, tanier na doklady, fľaše na pitie, lampu, nemocničnú posteľ a ružového medvedíka medveď.

Sada neobsahuje bábiky.

Potrebné batérie: 3x AAA (LR03) - nie sú súčasťou balenia.

Rozmery vozidla: cca 43cm x 19cm x 25cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: