MasterKid STEM Creative Outdoor

Kód: 10012734770
€465,51 / ks €387,93 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Vedecká rada nástenných panelov MASTERKIDZ Creative STEM Outdoor Board

Kód produktu: ME15372

Nástenná vzdelávacia tabuľa STEM Masterkidz Outdoor Outdoor umožňuje kreatívnu hru a spoznávanie sveta vedy. Široké panely s rozmermi 80x80 cm majú otvory, do ktorých možno pomocou farebných špendlíkov vytvárať krásne vzory. Na tabuľu môžete pripevniť aj rôzne vzdelávacie pomôcky, ozubené kolesá, potrubné systémy s pumpou a ďalšie zaujímavé prvky.

S vzdelávacou doskou STEM Masterkidz Outdoor Outdoor vaše dieťa začne kreatívnu, vzdelávaciu hru vytváraním krásnych vzorov a štruktúr vďaka nespočetným druhom prvkov, ktoré možno pri hre použiť. Vaše batoľa dosiahne vrcholy svojej fantázie vytváraním majstrovských diel alebo skonštruovaním mechanizmu z ozubených kolies alebo sústavy rúr.

Doska je vyrobená z materiálov odolných voči poveternostným vplyvom ako je zmena farby a praskliny.

Prvky zodpovedajúce doske (predávajú sa samostatne) :

  • Farebné kolíky
  • Farebné kryštály
  • Farebné šnúrky na spojenie špendlíkmi
  • Farebné skrutky
  • Geometrické postavy
  • Ozubené kolesá a reťaze
  • Magnetické tabule (stierateľné za sucha, krieda, drevené)
  • Súprava s čerpadlom na stavbu potrubných systémov

Vďaka vzdelávacej tabuli Masterkidz sa vaše dieťa naučí princípy vodných mechanizmov a systémov, skontroluje, ako funguje vodná pumpa, spozná geometrické útvary a tvary. Skvelým pomocníkom budú aj skrutky, ku ktorým si môžete kúpiť špeciálne náradie. Vďaka nim sa batoľa naučí správne používať skrutkovač, skrutkovač a kľúče a to všetko pri bezpečnom hraní.

Rozmery produktu: 80 x 80 (cm)

Hračky Masterkidz sú kvalitné, odolné a bezpečné drevené vzdelávacie hračky. Navrhnuté a prispôsobené rôznym štádiám vývoja detí. Kreatívna, dobrodružná a náučná zábava – to sú hlavné prednosti hračiek tejto značky. Neoceniteľná podpora s metódou Montessori. Najlepšia voľba pre domácnosť, škôlku, hotel alebo reštauráciu. Vytvorte si dokonalý kútik na hranie alebo veľkoformátovú náučnú stenu. V ponuke sú nástenné a mobilné dosky. Osvetlené stoly, hracie panely s farbami. Tematické vzdelávacie moduly a oveľa viac. Neuveriteľné množstvo doplnkov a nekonečné možnosti pre kreatívnu hru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: