Lol Omg Sunshine Suprise Doll 4 5 prekvapenie série

Kód: 11331954550
€49,44 / ks €41,20 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

LOL OMG Bábika SUNSHINE SUPRISE série 4 5 SURPRISE

LOL SURPRISE - Bábika OMG Sunshine Gurl Series 4,5 OMG LOL 572787

Prichádza LOL Surprise OMG - najnovší objav sezóny! Módne, odvážne, bláznivé ... a väčšie sestry slávnych bábik LOL Surprise. Tiež ste sa do nich zbláznili?

Ach áno, LOL Surprise OMG nikoho nenechá prejsť ľahostajným. Majú skvelé outfity a módne doplnky zabalené v škatuliach a obaloch a ich úplne nádherne upravené účesy a líčenie potešia farbami a originalitou. Ste pripravení na takúto dávku prekvapení od LOL Surprise OMG? LOL Surprise OMG je zábava objavovať s „módnou“ bábikou. Rozbaľte bábiku LOL Surprise OMG Sunshine Gurl s prekvapeniami.Sunshine Gurl má úžasné črty tváre, nádherné vlasy a svoj vlastný rozprávkový štýl.

Okrem toho je to staršia sestra Dawn. Obal bol skonštruovaný tak, aby dievčatá pociťovali vzrušenie v každej fáze vybaľovania nových prekvapení, otvárajúcich až 20 rôznych prvkov súpravy. Farebná krabička má podobu šatne - šatne, ktorá dokonale korešponduje s témou série, no zároveň umožňuje jej používanie pri zábave. Medzi prekvapenia patria doplnky na styling bábiky, od cool oblečenia až po doplnky ako šperky, kabelka, okuliare.

Celok vám umožní vytvoriť jedinečný a originálny styling. Pretože bábiky LOL Surprise OMG sú presne také - jedinečné a originálne! Zbierajte Sunshine Gurl a Moonlight BB v sérii 4.5 (bábiky sa predávajú samostatne, v závislosti od dostupnosti). Obsah a vlastnosti setu :

  • Farebné, prekvapivé balenie, ktoré sa zmení na šatník - šatňu
  • 20 rôznych prekvapení - stylingové doplnky pre bábiky
  • Módna bábika - LOL Surprise OMG Series 4.5 - Sunshine Gurl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: