Interaktívny pes na vodítku, pes prechádza barom

Kód: 10639997843
€51,03 / ks €42,53 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

INTERAKTÍVNY PES - NEMECKY OVčiak

Naši psi sú skutoční psí priatelia. S radosťou budú s vami chodiť , energicky vám mávať celým telom a sladko štekať! Kým nepožiadajú, aby sme im venovali trochu pozornosti :)

Na prove je tlačidlo, ktoré vám umožní začať interakciu:

 • Pes začne štekať a kývať sa celým telom zo strany na stranu a potom kráča na chvíľu dopredu.

Ideálny tip na darček pre deti rôzneho veku. Práve včas na spoločnú zábavu! Môžete tiež urobiť prekvapenie pre svojich blízkych a dokonca aj nášho domáceho psíčkara či mačiatka, položiť hračku pred kožúšok a čakať na reakcie :) Vaši štvornohí kamaráti budú z nového člena domácnosti určite veľmi prekvapení!

Oplatí sa vedieť:

 • Tovar je zasielaný z Poľska , takže sa nemusíte báť dlhých čakacích lehôt. Naša hračka bude u vás doma raz, dvakrát alebo trikrát.
 • Výrobok má označenie kvality CE - Postarajte sa o svoje detstvo bezpečnými hračkami!

Podrobný popis predmetu dražby, teda jednoducho: "Čo kupujeme?"

Ako to funguje? Je to veľmi jednoduché!

 1. Stačí vložiť príslušné batérie (pre správne fungovanie hračky je dôležité, aby boli nové, kvalitné - 3x veľké prsty) - na brušku je otvor na suchý zips. Poznámka: Batérie NIE sú súčasťou hračky.
 2. Umiestnite psa a raz stlačte tlačidlo na vodítku. Psík okamžite s radosťou odpovie svojmu majiteľovi očarujúcou reakciou.

Ako to vyzerá? Len sladké...

 • Vyzerajú ako živé
 • Vyrobené z umelej kožušiny,
 • Psík je zabalený v ozdobnej krabičke
 • Pre umocnenie zábavy a dojmov sú psy vybavené vodítkom, ktoré im umožňuje vziať ich na prechádzku. Ale nemusíte po nich upratovať :)
 • Rozmery hračky sú cca 25 cm výška, 27 cm dĺžka a 12,5 cm šírka - možno si ju ľahko pomýliť so skutočným psíkom.

Veríme , že naši chlpáči sa stanú nerozlučným spoločníkom spoločných hier pre celú rodinu a blízkych . Hračka vám určite zlepší náladu a poskytne veľa chvíľ radosti a spoločných úsmevov.

POZOR

 • Všetky práva vyhradené. Nedovoľujem žiadnu časť aukcie kopírovať, zdieľať alebo používať. Kopírovanie fotografií a popisov je zakázané a predstavuje porušenie autorských práv v súlade so zákonom o ochrane autorských práv a duševného vlastníctva. Denník Zákona 94 č. 24, bod 83, kor. Denník Zákona 94 č. 43 bod 170.
 • Upozorňujeme, že farby fotografií produktov sa môžu mierne líšiť od položiek, ktoré ste dostali. S tým súvisia rôzne nastavenia vašich monitorov a tiež parametre osvetlenia pri fotení.

Autor obsahu: HS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: