Interaktívna volant Paw Patrol Melissa

Kód: 12055792692
€87,82 / ks €73,18 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Predám novú hračku (vidno na fotkách) drevenú palubnú dosku PAW záchranný volant PSI Patrol Melissa & Doug

Drevená palubná doska.

Zvýšte si čas hrania a užite si hodiny nápaditých dobrodružstiev na sedadle vodiča s touto realistickou drevenou palubnou doskou so svetlami, zvukovými efektmi a pohyblivými časťami, vrátane rolovacieho GPS.

Interaktívne misie

Zasuňte jednu z troch obojstranných kariet misií do čelného skla drevenej palubnej dosky a nastavte štít, aby ste ukázali, kto potrebuje pomoc.

Stovky kombinácií

Stlačte tlačidlá pre výber šteniatok pre danú úlohu a vypočujte si niekoľko fráz pre každé, potom stlačte "mission start" a vypočujte si inštrukcie misie, ktoré vám Ryder dá podľa vášho výberu v angličtine, francúzštine alebo španielčine.

Popis produktu

Začnite zábavu a zažite veľa hodín skvelého dobrodružstva na sedadle vodiča so šteniatkami z PAW Patrol™! Vložte jednu z troch obojstranných kariet misií na miesto na čelnom skle na drevenej palubnej doske a nastavte ciferník tak, aby ste videli, kto potrebuje pomoc. Stlačením tlačidiel vyberte šteniatka pre misiu a vypočujte si frázu pre každé šteniatko, potom stlačte tlačidlo odtlačku labky „začiatok misie“, aby ste počuli, ako Ryder dáva pokyny na misiu vybranému šteňaťu – sú možné stovky kombinácií a deti si môžu vybrať, či chcú alebo nie. počuť v angličtine, francúzštine alebo španielčine! Otočte kľúčom, aby ste počuli zvuk motora a posuňte páku prevodovky do polohy „D“, aby ste spustili rolovaciu navigáciu, potom otočte volantom, aby bolo vozidlo na ceste v súlade s navigáciou! Medzi ďalšie funkcie interaktívnej palubnej dosky patrí funkčný klaksón, tlačidlo sirény, indikátory kliknutia a mikrofón na nahrávanie a prehrávanie hlasu! Tím PAW Patrol ™ je vždy pripravený pomôcť a inšpiruje predškolákov úžasným mixom tímovej práce, dobrodružstva a humoru, vďaka ktorému si deti formou hry rozvíjajú svoje sociálne, emocionálne a rozvojové schopnosti.

Bezpečnostné tipy

Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov

Vlastnosti a detaily

  • Volant pre veľmi realistickú hru namontovaný na masívnej drevenej palubnej doske so svetlami, zvukovými efektmi a pohyblivými časťami, vrátane rolovacej navigácie
  • Tlačidlá, ktoré po stlačení reprodukujú vety (na výber z 3 jazykov) týkajúce sa rôznych znakov; schopnosť nahrávať a prehrávať hlasové správy; Obsahuje kľúč zapaľovania, radiacu páku, smerovky, klaksón a sirénu
  • 3 obojstranné misijné karty „čelného skla“ sa zasúvajú do držiakov na palubnej doske
  • Vždy je pripravený pomôcť tím PAW Patrol, ktorý inšpiruje predškolákov úžasným mixom tímovej práce, dobrodružstva a humoru, vďaka ktorému si deti formou hry rozvíjajú svoje sociálne, emocionálne a rozvojové schopnosti.
  • Perfektný darček pre predškolákov vo veku 3 až 5 rokov na praktickú hru mimo obrazovky
  • Rozmery produktu: 23 x 18 x 37 cm

Jazyk hračky: ANGLICKÝ FRANCÚZSKY ŠPANIELSKY

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: