HPI Jumshot SC V2 TOYO TIRES EDITION RTR MODEL RC

Kód: 11940756931
€298,92 / ks €249,10 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

KRÁTKA AKCIA S PNEUMATIKAMI TOYO JUMPSHOT V2!

Jumpshot je svetoznámy RC stroj a perfektný spôsob, ako zažiť adrenalín v záhradách, na prašných cestách a kdekoľvek inde. Toľko, že popredná značka pneumatík Toyo Tyres umiestnila tento Jumpshot SC spolu so špeciálnou edíciou laku a replikami off roadu Open Country M/T v mierke 1/10 do centra svojej národnej televíznej reklamnej kampane!

A čo viac, táto verzia V2 je vybavená vylepšeniami vrátane 12-rýchlostného motora veľkosti 550 s optimalizovaným prevodom a radom vylepšení odolnosti vrátane nových prevodov hnacieho ústrojenstva, častí zavesenia a šetriča serva!

Vzhľadom na populárny dopyt sme nadšení, že môžeme uviesť túto špecialitu

Do sveta ako oficiálne

Licencovaný produkt Toyo Tyres!

RÝCHLEJŠÍ, VÝKONNÝ, HNEV! ETHOS JUMPSHOT V2 ZNAMENÁ, ŽE DOSTANETE NIEKTORÉ NOVÉ SÚČASTI A AKTUALIZÁCIE, ABY STE SA UISTILI, ŽE JUMPSHOT SC V2 JE VAŠE PRVÉ, AK SI VYBERIETE RC

Vďaka úplne novému supervýkonnému 12-rýchlostnému motoru veľkosti 550 sú nákladné autá Jumpshot V2 nabité výkonom pre viac zábavy! Väčšia veľkosť motora poskytuje dostatok extra krútiaceho momentu pre rýchlu akceleráciu a maximálny skokový výkon a 12-rýchlostný dizajn znamená, že získate super vysoké otáčky pre super rýchle maximálne rýchlosti! Vylepšený prevodový pomer z novej a vylepšenej kombinácie hrebeňa a pastorka znamená, že získate to najlepšie z oboch svetov: divoké zrýchlenie v stoji a šialenú špičkovú rýchlosť! A s novými T-zástrčkami batérie môžete jednoducho vložiť výkonnejšie batérie pre ohromujúcu akciu!

POTENCIÁL ÚPLNÉHO NASTAVENIA A VYLADENIA!

Jumpshot SC V2 jazdí a funguje fantasticky hneď po vybalení, ak však chcete, je rýchle a jednoduché upraviť množstvo nastavení, rovnako ako skutočné nákladné vozidlo s krátkym kurzom! Úpravy, ako je jazdná výška, uhol tlmiča a ďalšie, sú len otočením prsta alebo kľúčom, ak sa chcete ponoriť pod kapotu - HPI vám uľahčí stať sa vlastným krátkym kurzom mechanika A vodiča! Zložitejšie úpravy, ako je nastavenie sklonu, je možné vykonať pomocou voliteľných dielov, ktoré je možné získať v RC hobby obchode.

VYROBENÉ PRE EXTRÉMNU ZÁBAVU

Jumpshot SC V2 je skonštruovaný ako legendárny a ocenený Savage s ľahkým hliníkovým šasi TVP (Twin Vertical Plate), ktoré beží spredu dozadu. Medzi doskami podvozku sú skrinky batérie a elektroniky, ako aj riadiaca jednotka a prevodovka s držiakmi odpruženia. Vďaka tomu je Jumpshot SC V2 mimoriadne silný a super odolný, takže sa môžete baviť celé hodiny!

EXTRÉMNE ODOLNÁ KONŠTRUKCIA V DIVOKOM ŠTÝLE

S robustnými klznými doskami vpredu a vzadu, rebrovanými dvierkami batériového boxu a ľahkým hliníkovým šasi TVP (Twin Vertical Plate) v štýle Savage je Jumpshot SC V2 vyrobený tak, aby zniesol všetko, čo naň môžete hodiť! Pevné, ale flexibilné časti odpruženia sa ohýbajú, keď vozík narazí na niečo tvrdé, a kolesá sú vyrobené z nylonového plastu odolného voči nárazom, takže pod tlakom neprasknú ani sa nezlomia. Jumpshot SC V2 je stvorený na to, aby porazil!

SKUTOČNÉ TLUMIČE RÁZOV NAPLNENÉ OLEJOM

Jumpshot SC V2 je vybavený tlmičmi naplnenými olejom s dlhým zdvihom, presne ako skutočný short track truck! Vonkajšia strana každého tlmiča je vybavená závitom, takže môžete rýchlo nastaviť jazdnú výšku: spustite vozík, aby ste mohli jazdiť po ceste, a zdvihnite ho pre vzdušnú akrobaciu!

NOVINKA: OCHRANA PRED PRVKAMI

Na novú zadnú prevodovku sme nainštalovali nový kryt prevodovky, aby sme chránili tieto životne dôležité pohyblivé časti pred prachom a úlomkami. Okrem toho sme nielen spravili kryt priehľadným, aby ste mohli ovládať vnútorné komponenty, ale pridali sme aj gumený uzáver, ktorý umožňuje ľahký prístup k klznej spojke.

ODOLNÝ PRENOSOVÝ DIFERENCIÁL

Výkonný diferenciál pomáha prenášať výkon z motora namontovaného vzadu na zadné kolesá a jeho 4-rýchlostná konštrukcia vám umožní znížiť výkon pre vážnu rýchlosť a veľa zábavy pri skákaní! Nový a vylepšený diferenciál umožňuje, aby sa sila z väčšieho a výkonnejšieho 12-rýchlostného motora s veľkosťou 500 dostala do pneumatík a rozkopala špinu!

CHRÁNENÁ ELEKTRONIKA

S radom ultra odolných funkcií môžete Jumpshot SC V2 riadiť od suchých a prašných až po mokré a blatisté podmienky! Elektronický tempomat je plne vodotesný a servo riadenia vodotesné - oba sú navyše chránené svojou polohou v samotnom podvozku, takže ich môže ovplyvniť len málo. Prijímač je tiež úplne vodotesný a tiež uzavretý v ochrannom obale, rovnako ako batéria na spodnej strane obalu.

SPODNÝ KRYT BATÉRIE

Jumpshot SC V2 má odklopný kryt batérie pod šasi, takže pri výmene batérií nemusíte odstraňovať telo. Jazdenie s priateľmi nebolo nikdy také jednoduché! Kryt batérie je zaistený kovovou sponou a rebrovanie po celej dĺžke mu umožňuje fungovať ako kryt šasi. Jumpshot SC V2 sa ľahko zmestí do všetkých bežných veľkostí batérií, od 6- a 7-článkových NiMH plochých balení a dokonca aj 2S LiPo balení!

 • Továrensky vyrobené nákladné vozidlo pripravené na jazdu na krátkej trati s pohonom 2WD
 • NOVINKA Kovové horné a stredné prevody
 • NOVINKA: Upravený profil zubov pre lepší záber ozubených kolies a nižší valivý odpor
 • NOVINKA: Kompozitný diferenciál - Utesnená 4-fázová olejová prevodovka
 • NOVINKA Plne uzavretý kryt čelného ozubeného kolesa s gumeným uzáverom pre prístup ku klznej spojke
 • NOVINKA Zadná prevodovka s kovovou vložkou pre uchytenie motora
 • Karoséria v štýle nákladného auta Short Course s oficiálne licencovaným lakovaním pneumatík Toyo
 • Replika terénnych pneumatík Open Country M/T v mierke 1/10
 • Odolný hliníkový kryt TVP
 • Priestor pre batérie pojme 6- alebo 7-článkové NiMH ploché batérie a 2S LiPo batérie
 • Batéria je ľahko prístupná zo spodnej časti krytu
 • 12-rýchlostný motor veľkosti 550 pre maximálny výkon
 • HPI SC-3SWP2 Vodotesný ESC pripravený na LiPo vybavený vysokovýkonnou T zástrčkou
 • Uzavretá doručená pošta
 • 2,4 GHz rádiový systém
 • Olejové tlmiče
 • Dizajn odpruženia s dvojitými priečnymi ramenami
 • Pevné upevnenie karosérie
 • Štandardná montáž kolesa so šesťhranným nábojom 12 mm
 • Čierne 8-lúčové kolesá

# 160267 Pneumatiky Jumpshot SC V2 Toyo Edition RTR1

/ 10 Špecifikácie krátkeho trate elektrického nákladného vozidla s pohonom 2WD:

Dĺžka: 560 mm

Šírka: 295 mm

Výška: 190 mm

Rázvor: 335 mm

Hmotnosť: 1,95 kg

Čo potrebuješ:

4 batérie AA pre vysielač - odporúčané batérie HPI

# 101939 Plazmové AA6 - alebo 7-článkové NiMH ploché balenie alebo 2S LiPo balenie s T-zástrčkou - Odporúča sa HPI # 160160 2S LiPo batéria

Nabíjačka autobatérií - HPI odporúča:

Reactor 600 # 160236 (US) # 160237 (UK), # 160238 (EÚ), # 160239 (AUS) alebo, Reactor

200 – # 118049 (USA), # 118050 (Spojené kráľovstvo), # 118051 (EÚ)

Špecifikácie sa môžu zmeniť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: