Hasič hasiči Venus vrtuľník štvorkoliek

Kód: 12103868900
€79,70 / ks €66,42 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada Fireman Sam Venus 2.0 s vrtuľníkom Penny + Wallaby a policajnou štvorkolkou

Vytvorené známou spoločnosťou Simba, oceňovanou pre kvalitu svojich produktov. Pochádza zo série hračiek venovaných animovanému seriálu pre deti s názvom Fireman Sam (Fireman Sam). Táto rozprávka rozpráva o dobrodružstvách odvážneho hasiča Sama, ktorý sa stará o bezpečnosť obyvateľov fiktívneho mestečka - Pontypandie.

Hasičské auto Venus bolo vytvorené vo farbách charakteristických pre Požiarnika Sama, teda červenej a žltej. Vozidlo je vybavené šiestimi gumenými kolesami , vďaka ktorým sa pohybuje nielen ľahko, ale aj stabilne na všetkých rovných povrchoch. Auto má otváracie bočné dvere, otvárací príves , do ktorého môžete schovať všetko príslušenstvo, ktoré pomáha pri záchranných akciách.

Autíčko má aj navíjacie lano s hákom , ktorým sa vyťahuje, a súprava obsahuje figúrku Penny s pohyblivou hlavou, rukami a nohami a okrem iného aj hasičské doplnky . ochrannú prilbu, ktorá sa dá nasadiť na hlavu figúrky. Auto je navyše vybavené zvukovým efektom – po stlačení špeciálneho, šedého tlačidla auto vydá zvuk sirény alarmu a rozsvietia sa lampy.

Súprava obsahuje skvelú helikoptéru, figúrku Toma Thomasa, horského záchranára, v pilotnom oblečení a doplnky k figúrke (šedý kôš na pripevnenie na helikoptéru, sivé nosidlá na pripevnenie k helikoptére, žltý povrazový úchyt na pripevnenie helikoptéra, dve žlté vysielačky, žltá sekera a kladivo). Farba vrtuľníka je intenzívna červená so žltými prvkami. Je vybavená navíjacím lanom s háčikom , pod ktorý sa dá pripevniť košík alebo nosidlá, ako aj pohyblivá, žltá a modrá vrtuľa a odrazka alarmu modrého svetla .

Vrtuľník je navyše vybavený zvukovým efektom , keď stlačíte sivé okrúhle tlačidlo na bočnom paneli, vydá zvuk imitujúci let skutočnej helikoptéry . Priložená figúrka Toma Thomasa má pohyblivé ruky a nohy.

  Policajná štvorkolka je biela. Má modré svetlá a modré a žlté ozdobné prvky. Sada obsahuje aj figúrku v policajnom obleku s bielou odnímateľnou prilbou . Figúrka má pohyblivé ruky a nohy, takže ju môžete postaviť na štvorkolku.

  • sada obsahuje hasičské auto Venus 2.0, figúrku Penny a príslušenstvo
  • auto vybavené zvukovými a svetelnými efektmi
  • hračka vyžaduje použitie 2 batérií R03 (sú súčasťou balenia)
  • helikoptéra vybavená svetelnými a zvukovými efektmi
  • helikoptéra vyžaduje použitie 3 batérií R03 (nie sú súčasťou balenia)
  • dĺžka vrtuľníka: cca 23 cm
  • rozmery balenia: 41 x 31,6 x 18,1 cm
  • Rozmery vozíka Venuša: cca 16 x 11 x 6 cm
  • výška figúrok cca 7,5 cm
  • hračka určená pre deti od 3 rokov
  • kód výrobcu: 109251094038, 109251103038

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole:

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole: