Hasbro Nerf Fortnite - Basr L - E7522 REATCHER

Kód: 12548213496
€86,57 / ks €70,38 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
6.4.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

SPÚŠŤAČ HASBRO NERF FORTNITE - BASR L - E7522

Blaster BASR-L je inšpirovaný blasterom použitým vo Fortnite, ktorý napodobňuje vzhľad populárnej videohry. Džbán BASR-L je vybavený originálnym 6-ranným nábojom s klipom Nerf Elite a nabíjaním na 12 šípov. Pomocou odnímateľného ďalekohľadu zamierte, pozerajte sa cez neho a nastavte cieľ v hľadáčiku. Ak chcete začať boj, vložte 6 šípok do zásobníka, vložte ho do džbánu a posúvajte tŕň tam a späť, aby ste nabili blaster na boj. Zarovnajte výstrel a stlačte spúšť, aby ste vystrelili šíp na cieľ. Ak chcete vystreliť ďalší šíp, posuňte záver tam a späť a stlačte spúšť. Originálne šípky Nerf sú vyrobené z peny a boli testované a schválené, aby sa zabezpečil ich výkon a kvalita. Nie sú potrebné žiadne batérie. Odporúča sa nosiť ochranné okuliare (nie sú súčasťou balenia). Copyright Epic Games. Hasbro a všetky súvisiace výrazy sú ochranné známky spoločnosti Hasbro.

Špecifikácia

  • ODNÍMATEĽNÝ POHĽAD - Zahŕňa ďalekohľad, ktorý je možné pripnúť a odstrániť z džbánu. Pozrite sa cez ďalekohľad a umiestnite cieľ do hľadáčika pre presnejšie zameranie.
  • OBSAHUJE ZÁSOBNÍK NERF CLIP 6-DARD A 12-DART - Obsahuje zásobník na 6 šípok a 12 originálnych šípok Nerf Elite, ktoré boli testované a schválené na zabezpečenie výkonu a kvality.
  • FORTNITE DART BLASTER – Fortnite BASR-L Nerf Blaster je inšpirovaný blasterom použitým vo videohre Fortnite a obnovuje vzhľad a farby slávnej videohry.
  • NAPÁJANIE POMOCOU VALCA VALCA A USKLADNENIE KLAPKY - Vložte sponu do džbánu, pohybom vretena dopredu a dozadu vložte džbán a stlačením spúšte vystrelte šíp.

Rozmery produktu: 6,7 x 76,2 x 26 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: