Futbalový stolík Futbal Skladanie 125 cm

Kód: 11969280095
€184,20 / ks €153,50 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Futbalový stôl Stolný stolný futbal Skladací futbal

Zahrajte si futbal so svojimi deťmi bez toho, aby ste opustili svoj teplý domov! Kto dá viac gólov? Kto sa dostane do finále Svetového pohára? S našou hrou to rýchlo zistíte! Stolný futbal je známy a obľúbený už dlhé roky, no napriek tomu stále vyvoláva skutočné, horúce emócie. Každý futbalový fanúšik ho musí mať – bez ohľadu na vek, iba ochota zabávať sa!

Pevný materiál, z ktorého je hračka vyrobená, je zárukou dlhodobého používania. Vďaka svojim vlastnostiam sa ľahko čistí, vďaka čomu je úroveň bezpečnosti a hygieny pochádzajúca z hry vysoká. Veľkosť ihriska vám umožní hrať aj v malých miestnostiach, stačí ich rozložiť na podlahu, takže môže byť stálym prvkom výzdoby detskej izby. Ak nemáme v izbe veľa voľného miesta, výhodou navyše je, že sa nohy od stola skladajú, takže po napínavej hre stôl ľahko zložíme a nebude zaberať miesto v detskej izbe.

Futbalový zápas sa môže začať, keď sa ho zúčastnia aspoň 2 ľudia – čím viac hráčov, tým bude turnaj skutočnejší a napínavejší. Pravidlá hry sú jednoduché - každý si vyberie, do ktorého tímu patrí, umiestni sa na správnu stranu a ... gól! Praktické gombíky dobre padnú do ruky, vďaka čomu sa hráči s hokejkami ľahko orientujú. Nad každou bránkou sa nachádza počítadlo s posuvným prvkom, ktorý uľahčuje rýchle bodovanie oboch tímov.

Hráčov rozmiestnime na ihrisko podľa vlastnej taktiky, hodíme loptu a začíname veľký zápas. Nech vyhrá ten najlepší!

Súprava obsahuje:

- 22 hráčov

- súd

- 2 góly

- 2 loptičky

- tabuľka výsledkov

Veľkosť balenia:

Rozmer 125 cm x 63 cm x 80 cm

Výška zloženého stola:

cca 156 cm

Stolný futbal je zabalený vo veľkej kartónovej krabici, vďaka čomu je ideálnym darčekom pre chlapca, ktorý má päť rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: