Front Tomek a priatelia Mega Station XL GXH09

Kód: 12049034227
€141,75 / ks €118,13 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tomek a priatelia v rade Mega Station GXH09

Vychutnajte si epické dobrodružstvá zo seriálu alebo si vytvorte vlastné príbehy s touto veľkou súpravou Thomas and Friends Mega Station od Fisher-Price s množstvom funkcií a pohyblivých častí. Pretekajte, zmeňte smer, navštívte známe miesta, potom naložte a vyložte tovar. Táto viacposchodová súprava je vysoká viac ako 75 cm a obsahuje obľúbené miesta a postavy zo série, navyše točňu, 3 žeriavy na nakladanie a vykladanie tovaru a koľaje pre lokomotívy. Deti ovládajú akciu! Rozhodnite sa, kam chcete, aby lokomotívy smerovali, pohybom rukovätí a výhybiek. Sada obsahuje Toma s motorizovanou lokomotívou, kovovú lokomotívu Peter na tlačenie, helikoptéru Harold a 4 nakladacie a vykladacie boxy. Dá sa kombinovať so všetkými súpravami Thomas and Friends, okrem drevenej série. Pridajte ďalšie trate a rozšírte svet železničnej zábavy.

POZNÁMKA: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Užite si úžasné dobrodružstvá z predstavenia alebo si vytvorte vlastné príbehy s touto veľkou súpravou Thomas and Friends Megastacja Sodor od Fisher-Price® s mnohými funkciami a pohyblivými časťami. Pretekajte, zmeňte smer, navštívte známe miesta, potom naložte a vyložte tovar. Táto viacposchodová súprava je vysoká viac ako 75 cm a obsahuje obľúbené miesta a postavy zo série, navyše točňu, 3 žeriavy na nakladanie a vykladanie tovaru a koľaje pre lokomotívy. Deti ovládajú akciu! Rozhodnite sa, kam chcete, aby lokomotívy smerovali, pohybom rukovätí a výhybiek. Sada obsahuje Toma s motorizovanou lokomotívou, kovovú lokomotívu Peter na tlačenie, helikoptéru Harold a 4 nakladacie a vykladacie boxy. Dá sa kombinovať so všetkými súpravami Thomas and Friends, okrem drevenej série. Pridajte ďalšie trate a rozšírte svet železničnej zábavy. (Ďalšie súpravy sa predávajú samostatne, v závislosti od dostupnosti.)

  • Viac ako 75 cm vysoká viacúrovňová súprava Thomas and Friends s obľúbenými miestami a postavami zo série
  • Domkowo s točňou, Rybkowo so žeriavmi Cassia, Karolcia a Karolki a madlami riadenia
  • Sada je kompatibilná so všetkými dráhami Thomas and Friends, okrem drevenej linky. Kombinujte podľa ľubovôle a rozširujte svet železničnej zábavy! (Ďalšie súpravy sa predávajú samostatne, v závislosti od dostupnosti)
  • Obsahuje Tomovu lokomotívu, Petrovu kovovú tlačnú lokomotívu, Haroldov vrtuľník a 4 nakladacie a vykladacie boxy.
  • Pre predškolákov milujúcich vlaky vo veku od 3 rokov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: