Duch Mustang Spirit of Freedom Abigail Horse Boomerang

Kód: 11575383597
€39,95 / ks €33,29 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Zažite priateľstvo, odvahu a dobrodružstvo s karikatúrou Spirit Untamed od DreamWorks!
  • Bábika Abigail (cca 17,78 cm) má na sebe sladké slávnostné šaty a kvetinovú korunku, ktorá je inšpirovaná farebným pouličným festivalom vo filme Miradero. S týmto outfitom Lucky urobí radosť každému
  • Váš bumerangový kôň! (cca 20,32 cm) má dlhú hrivu, girlandu z kvetov, farebnú deku a sponku, na ktorú je možné bábiku pripnúť na jazdu na koni.

Zažite atmosféru priateľstva , odvahy a dobrodružstva známeho z animácie "Mustang: Spirit of Freedom"! V tomto sortimente Festivalových súprav s bábikou a figúrkou koníka si môžete vybrať Lucky a Ghost , Pru a Cute , ako aj Abigail a Bumerang . Bábiky (cca 17,5 cm) sú oblečené v krásnych šatočkách ako stvorených na festival a každá má kefu na vlasy a kvetinové ozdoby alebo čiapku.

Kone potešia krásnou dlhou hrivou a majú okolo 20 cm. Sada obsahuje aj doplnky ako kvetinová girlanda, sedlo a deka. Súčasťou koníka je aj držiak na bábiky. V závislosti od dostupnosti. Predáva sa samostatne. Farby a dekorácie sa môžu líšiť.

Hračky verne reprezentujú svoj prototyp vďaka veľkej pozornosti venovanej detailom.

Táto sada určite poteší každého malého fanúšika série Mustang: Spirit of Freedom. Bude to skvelý začiatok alebo pokračovanie zbierky figúrok z tejto série.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: