Drevená kuchyňa pre deti s práčkou modulov XL 11

Kód: 12273696620
€146,97 / ks €122,48 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideolo Outlet dovozca výpredajových produktov. Patria sem ukončenia sérií, vystavenia v obchodoch a vrátenia spotrebiteľov.

IDEOLO OUTLET PREDSTAVUJE:

Drevená detská kuchynka s práčkou XL Modules 11464-Small Foot, kuchynské hračky

Skvelá zábava umožňuje batoľatám dosiahnuť nové výšky, formuje ich zručnosti a povzbudzuje ich k spolupráci s ostatnými. Hrať sa na šéfkuchára a podávať chutné a zdravé jedlá je skvelý spôsob, ako sa zabaviť, sám aj v skupine.

Drevená kuchynka pre deti s práčkou Alia XL Small Foot poskytuje tým najmenším množstvo intenzívnych zážitkov. Hlavnou vlastnosťou tejto sady je možnosť meniť polohu 2 modulov, ktoré ju tvoria. Klasická detská kuchynka sa vďaka tomu môže premeniť na prístavok, kútik alebo kuchynku s ostrovčekom, ktorá ponúka oveľa viac priestoru pre jednotlivých účastníkov hry.

Sada obsahuje všetko moderné vybavenie ako: umývačka riadu, chladnička, drez, sporák, rúra a mikrovlnná rúra. Okrem toho súprava obsahuje aj sadu kvalitného kuchynského náčinia. Ovládacie gombíky teploty pri otáčaní cvaknú a indukčná varná doska je osvetlená a vydáva realistické zvuky varenia.

Krásne línie a charakteristicky odhalené drevo robia celok štýlovým v akejkoľvek konfigurácii. Vďaka tomu si batoľatá môžu užiť realistické zážitky a spoločne si rozšíria obzory svojej fantázie, napodobňujú dospelých a posilňujú väzby spájajúce ich s rovesníkmi.

Súprava vyžaduje pre správne fungovanie batérie, nie sú súčasťou súpravy.

Rozmery: 83 x 29 x 83 cm
Pracovná výška: 48 cm

PRODUKT POWSYATWOWY NOVÝ, MIERU POŠKODENÝ ORIGINÁLNY BAL !!!

Viac produktov nájdete "všetky aukcie predajcu"

Neváhajte a kúpte

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: