COBI 4833 BOTTLESHIP YAMATO 2665EL BLOCKS.

Kód: 12058897517
€182,99 / ks €152,49 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

COBI 4833 Bojová loď Yamato 2665el.

Cobi bloky sú kvalitné, esteticky zabalené sady blokov, ideálne ako darček.

Vyrobené v Poľsku

Podporte rozvoj svojho dieťaťa. Hra s kockami Cobi obohacuje kreativitu, logické myslenie a manuálne zručnosti. Stavanie z kociek je aj rozvojom drobnej motoriky a fantázie malého staviteľa.

Kocky tejto značky nie sú len produktom pre deti, sú to predovšetkým kvalitné kocky, ktoré ocení každý nadšenec vojenstva, letectva a pod.

Bloky Cobi sú znázornením skutočných modelov.

Sady sa vyrábajú v rôznych mierkach, niektoré obsahujú espository, vďaka ktorým si môžete zostaviť krásnu kolekciu.

Yamato (japonsky 大 和) - bojová loď postavená počas 2. svetovej vojny slúžiaca v cisárskom japonskom námorníctve. Ide o prvú vojnovú loď triedy Yamato, ktorá bola spolu s dvojčaťom Musashi najväčšími bojovými loďami postavenými v histórii ľudstva. Hlavnou myšlienkou výstavby takýchto silných vojnových lodí boli preteky v zbrojení s USA, ktoré dominovali v Pacifiku. Stavba na Yamato sa začala v roku 1937 a do služby vstúpila 16. decembra 1941, týždeň po útoku na Pearl Harbor. Loď bola vyzbrojená okrem iného deviatimi monštruóznymi 460 mm delami. Jeho celková dĺžka je 263 metrov, šírka 38,9 metra, ponor 11 metrov a výtlak 65 000 ton. Dosiahol maximálnu rýchlosť 27 uzlov (50 km/h). Na lodi slúžilo takmer 2500 ľudí. Bola potopená v masívnej bitke americkými torpédovými lietadlami a bombardérmi 7. apríla 1945. Bojová loď Yamato je obrovský model vyrobený zo stavebných kociek COBI. Rovnako ako ostatné vojnové lode bola navrhnutá v mierke 1:300. Najnovšie vydanie je ešte vernejšie do najmenších detailov a detailov svojho historického prototypu. Po zložení 2665 prvkov je telo bojovej lode 90 cm (30,4") dlhé a 19,5 cm (7,7") cm vysoké. Má veľa pohyblivých prvkov ako: palubné delá a protilietadlové batérie, otočné delostrelecké veže, kormidlo a vrtule. Súprava obsahuje špeciálny stojan s tabuľkou, na ktorej je vytlačený názov lode. Krásnym doplnkom je unikátna tehla imitujúca Zlatú orchideu, teda cisársky symbol, ktorý zdobil provu lode. Model je ideálny pre všetkých milovníkov histórie, vojenskej, námornej a vojenskej techniky. Vyzerá skvele, vzbudzuje obdiv a záujem! Vďaka intuitívnym návodom založeným na čitateľných ikonách je stavba jednoduchá a nenáročná. Odhadovaný čas na zostavenie modelu je približne 8 hodín, zatiaľ čo my tvoríme históriu!

Kompatibilné s inými známymi značkami podložiek.

  • 2 665 vysokokvalitných blokov
  • vyrobené v EÚ spoločnosťou s viac ako 20 ročnou tradíciou,
  • spĺňajú bezpečnostné normy pre výrobky pre deti,
  • plne kompatibilný s inými značkami stavebných blokov,
  • bloky s potlačou sa nedeformujú a nevyblednú pri hraní ani vplyvom teploty,
  • jasné a intuitívne inštrukcie založené na nákresoch a ikonách,
  • výstavný stojan a tabuľka s názvom lode,
  • tehla napodobňujúca cisársku zlatú orchideu,
  • Model v mierke 1:300.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: