COBI 24335 Maserati MC20 2269el Blocks.

Kód: 11996034771
€139,76 / ks €116,47 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

COBI 24335 Maserati MC20 2269EL.

Cobi bloky sú kvalitné, esteticky zabalené sady blokov, ideálne ako darček.

Vyrobené v Poľsku

Podporte rozvoj svojho dieťaťa. Hra s kockami Cobi obohacuje kreativitu, logické myslenie a manuálne zručnosti. Stavanie z kociek je aj rozvojom drobnej motoriky a fantázie malého staviteľa.

Kocky tejto značky nie sú len produktom pre deti, sú to predovšetkým kvalitné kocky, ktoré ocení každý nadšenec vojenstva, letectva a pod.

Bloky Cobi sú znázornením skutočných modelov.

Sady sa vyrábajú v rôznych mierkach, niektoré obsahujú espository, vďaka ktorým si môžete zostaviť krásnu kolekciu.

Maserati MC20 je najnovším modelom v portfóliu talianskeho výrobcu luxusných športových a pretekárskych áut so sídlom v Bologni. Maserati je súčasťou koncernu Stellantis, ktorý vznikol v roku 2021 zlúčením Fiat Chrysler Automobiles s francúzskou spoločnosťou Groupe PSA Názov MC20 znamená Maserati Corse (vrátane pretekárskeho), pričom číslo 20 znamená rok 2020, v ktorom auto bolo predstavené verejnosti. Maserati MC20 má všetky vlastnosti športového auta. Je nízky, široký a aerodynamický. Dvere, ktoré sa zdvihnú, keď ich otvoríte, upútajú vašu pozornosť. Poháňa ho motor V6 s výkonom 630 k centrálne umiestnený za chrbtom vodiča. Maximálna rýchlosť tohto superšportu presahuje 325 km/h! Maserati MC20 bolo vydané na základe licencie od talianskeho výrobcu športových automobilov Maserati. Model bloku vyvinutý v senzačnej mierke 1:12 meria na dĺžku až 39 cm a pozostáva z 2269 prvkov. Otváranie dverí, otočné kolesá, ktoré sa dajú otáčať pomocou fungujúceho riadiaceho systému, motor zmapovaný do tehál a prvky špeciálne navrhnuté pre tento model sú len niektoré z výhod tejto sady. Pomocou výtlačkov a starostlivo vybraných prvkov boli reprodukované štylistické prvky a interiér.

Kompatibilné s inými známymi značkami podložiek.

Teraz môže byť toto moderné superauto vaše! Vďaka jasnému a intuitívnemu návodu je stavba jednoduchá a nerobí problém ani trochu menej pokročilým staviteľom. Senzačne navrhnutý automobil určite poteší fanúšikov moderného motorizmu. Športový tvar vám nedovolí ľahostajne prejsť okolo modelu, ktorý sa môže stať ozdobou vášho domova, izby či kancelárie. Vyjadrite svoju vášeň so stavebnicami COBI!

  • 2 269 vysokokvalitných komponentov
  • výrobok pod originálnou licenciou od MASERATI
  • vyrobené v EÚ spoločnosťou s viac ako 20 ročnou tradíciou,
  • spĺňajú bezpečnostné normy pre výrobky pre deti,
  • plne kompatibilný s inými značkami stavebných blokov,
  • bloky s potlačou sa nedeformujú a nevyblednú pri hraní ani vplyvom teploty,
  • výtlačky,
  • veľká mierka 1:12,

Rozmery modelu (D x Š x V): 39 cm (15,4") x 19 cm (7,5") x 10,5 cm (4,1")

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: