Bruder 02507 Dodge Ram Police s loďou na odťahovací vozík

Kód: 12597451600
€88,08 / ks €73,40 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Dodge RAM Polícia s člnom na odťahovke

Výrobca: Bruder

Číslo objednávky: 02507

Mierka: 1:16

Rozmery rámu s prívesom (dĺžka, šírka, výška): 68 x 17 x 15 cm

Rozmery člna (D,Š,V): 31 x 12 x 15 cm

Výška figúrok: 11 cm

Súprava pozostáva z auta Dodge RAM so svetelným a zvukovým modulom, prívesného vozíka, pontónového člna, figúrky policajtky, figúrky policajnej nakladačky, výstražnej lampy a mnohých doplnkových prvkov.

Model amerického pickupu RAM v policajnej verzii má 4 otváracie bočné dvere a zadný nákladný poklop. Obe nápravy s kolesami sú odpružené na pružinách. Strecha má otvor s namontovaným svetelným a zvukovým modulom (model 02802), ktorý má 4 tlačidlá: zvuk štartovania motora a 3 rôzne sirény zásahových vozidiel. Opätovným stlačením tlačidla vypnete svetlá a zvuk. Ak sa tak nestane, po cca 20 sekundách sa samy vypnú. Sada má vymeniteľné tienidlá: 2 modré, 2 oranžové a 1 červené. Súčasťou modulu sú tri batérie LR44. Dodge RAM má priskrutkované predné kolesá. Vozidlo má odnímateľné ťažné zariadenie, ktoré je možné použiť s rôznymi prívesmi: napríklad na prepravu policajných koní, odťahoviek alebo skriňového prívesu (model č. 02019). Na prednú časť vozidla môžete pripevniť napríklad navijak (predáva sa samostatne - model 42545), radlicu dozéra (model č. 02581) alebo snehovú frézu (model č. 02349). Dodge je vybavený pneumatikami z mäkkej gumy. Hračka je presnou kópiou v USA veľmi obľúbeného auta RAM 2500 (predtým Dodge RAM), presláveného výkonnými motormi ako je napríklad 6,4 l Hemi V8 s výkonom 410 HP a ocenených mnohými oceneniami na autosalónoch.

Súprava obsahuje policajný pontónový čln s kormidelnou polohou a dvoma naklápacími motormi. Dobre vyvážený je ideálny na plávanie v skutočnej vode, napríklad vo vani. Výbava člna obsahuje: kotvu s lanom, ktoré je možné zložiť do uzamykateľnej skrinky na prove člna, záchranné koleso, oranžový záchranný čln, zelenú a červenú vlajku a maják, ktorý je umiestnený na vrchu vysokého spojlera člna . Inštalované diódy po zapnutí striedavo svietia okolo svietidla imitujúc rotujúce svetlo. Sada obsahuje vymeniteľné sklá (modré, oranžové a červené), montáž na strechy vozidiel pomocou lepiacej pásky a montáž na deliace steny súprav bworld. Súčasťou je aj batéria CR1220 na napájanie svietidla. Lampa má automatické vypnutie po 30 sekundách.

Čln sa perfektne hodí na prívesný vozík, na ktorom je ťahaný navijakom napevno nainštalovaným v prednej časti. Odťahové vozidlo je možné pripojiť na všetky terénne vozidlá a dodávky Bruder.

Táto sada obsahuje aj dve figúrky mužov. Policajtka má odnímateľnú policajnú čiapku, odnímateľný opasok, putá, obušok, pištoľ, vysielačku a baterku. Policajné plavky sú určené na prácu pod vodou. K jeho výbave patrí: prístroj a kyslíková fľaša, gumené plutvy, odnímateľný opasok a nôž. Figúrky dokonale zapadajú aj do interiéru Dodg RAM. Obe figúrky, ako aj ďalšie figúrky zo série bworld majú pohyblivé ruky, nohy a hlavu. Pokrčené lakte, kolená, ramená a boky umožňujú voľne tvarovať pózu postavy. Vyrobené v mierke 1:16 sa perfektne hodia do kabín nákladných áut, poľnohospodárskych traktorov a iných strojov Bruder.

Súčasťou balenia je aj farebný návod na použitie, ktorý jednoducho predstaví všetky funkcie modelu.

v skratke:

  • dvere sa dajú otvoriť
  • dvere batožinového priestoru sa dajú otvoriť
  • Svetelný a zvukový modul
  • Prepravný príves s navijakom
  • Potápač s kyslíkovou fľašou, dýchacím prístrojom a plutvami
  • Svetlo na lodi bliká
  • vyrobené z vysoko kvalitných plastov, ako je ABS
  • Mierka 1:16

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: