Brio World, luxusná tácka, drevená hračka

Kód: 12693235331
€489,93 / ks €408,28 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Brio World, luxusná tácka, drevená hračka

Objavte najlepšiu železničnú súpravu Brio World! Drevená železnica Delux pozostáva z 87 prvkov, medzi ktorými nájdete: osobné vlaky, nákladné vlaky, prístavy a stanice metra, žeriavy, mosty, cestné a železničné trate, figúrky a ďalšie.

Vyzdvihnite cestujúcich čakajúcich na nástupišti stanice metra a potom ich preneste po meste žltou súpravou metra. Batériou napájané svetlá a zvuky sa automaticky zapínajú pri pohybe vlaku, takže cestujúci ho môžu vidieť a počuť skôr, ako vojde do stanice. Odvezte sa nákladným vlakom do prístavu a pomocou nízkopodlažného žeriavu vyložte náklad na prechádzajúcu nákladnú loď.

Prejdite vlakom cez červený tunel metra, cez tri špeciálne železničné nadjazdy, skalnaté útesy a dostaňte sa na cestu. Naložte kamióny zvyšným nákladom, prejdite cez železničné priecestie s funkčnými bezpečnostnými zábranami a pokračujte v jazde na špeciálnych úsekoch cesty.

Zostava Queue Delux je vyrobená z dreva s certifikátom FSC. Ide o vysoko kvalitný výrobok, ktorý je bezpečný pre deti.

Vláčiky, vagóny a ďalšie vozidlá sú vybavené klasickými magnetickými spojkami Brio, ktoré umožňujú jednoduché prepojenie medzi sebou a inými hračkami vláčikov Brio. Akčná a dobrodružná súprava Brio World pomáha deťom objavovať svet okolo seba zábavnou a náučnou formou. Táto súprava sa dodáva aj so špeciálnym úložným boxom, ktorý možno zložiť do jedinečnej hracej podložky Brio World.

Počet dielikov: 87

Veľkosť balenia:

  • šírka: 386 mm
  • výška: 232 mm
  • hĺbka: 327 mm

Rozmery hračky:

  • šírka: 1135 mm
  • hĺbka: 730 mm

Potrebné batérie: 2x LR44. Batérie je potrebné zakúpiť samostatne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: