Brio Smart Tech Service Service Station

Kód: 12158724524
€43,01 / ks €35,84 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlaková čerpacia stanica BRIO Smart Tech


č. 33975


Občas treba vláčik opraviť a niektoré možno aj poriadne vydrhnúť :) Našťastie je tu vlaková čerpacia stanica, ktorá ponúka kompletný servis pre všetky okoloidúce vlaky BRIO World.

Interaktívne funkcie: Použite železničnú stanicu 33971 Record & Play Train Service Station (nie je súčasťou dodávky) a pridajte k svojej zábave ešte viac akcie s funkciami Smart Tech Sound. Pošlite front, ktorý zostal na čistenie v autoumyvárni, alebo ak je motor "rozbitý", pošlite ho priamo na opravu do opravovne. Vlak automaticky ožije realistickými zvukmi a animáciami. Ak je vlak čistý a funkčný, môže ísť rovno bez zastavenia.

Prispôsobte si zábavu : pripojte sa k aplikácii Smart Tech Sound cez mobilné zariadenie a budete môcť prispôsobiť zvuky čerpacej stanici. Vyberte si z vopred nahraných zvukov alebo si nahrajte svoj vlastný pomocou aplikácie a potom ich počúvajte pri hraní.

Časť BRIO World: Train Service Station funguje najlepšie s Record & Play Queue (nie je súčasťou dodávky) pre úplný zvukový zážitok, ale dá sa použiť s akýmkoľvek vlakom alebo vozidlom vo svete BRIO.


Smart Tech Sound Train Service Station obsahuje 2 položky: 1x Servisná stanica, 1x Breaking Action Tunnel.Drevená hračka má certifikát FSC, ktorý je zárukou, že pri získavaní dreva spoločnosť BRIO zachováva životaschopnosť lesov a ich biologické bohatstvo.

Počet prvkov: 2

Vek: od 3 rokov

Rozmery produktu:


- šírka: 30,6 cm


- hĺbka: 19,9 cm


- výška: 11,8 cm

Veľkosť balenia:


- šírka: 32 cm


- hĺbka: 20 cm


- výška: 13 cm

Batérie : nie sú potrebné


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: