Batériový traktor s prívesom CH9959 žltá

Kód: 11153112275
€216,08 / ks €180,07 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Batériový traktor s prívesom CH9959 žltý

Batériový ťahač s prívesom

Malé deti milujú všetky druhy vozidiel - niektoré sú fascinované pretekárskymi autami, zatiaľ čo iné obdivujú motorky alebo stavebné vozidlá. Ku každému z nich nájdete darček. Čo tak traktor s prívesom poháňaný batériou a motormi, ktorý zvládne každé batoľa?

Predstavený traktor určite vyčarí úsmev na tvári dieťaťa a zaručí mu úplne iný rozmer hry. Po pohodlnom usadení na sedadle vodiča môže batoľa stlačiť tlačidlo ŠTART, pomocou spínača zvoliť rýchlosť - nízku alebo vysokú a potom nohou stlačiť plynový pedál. Pozor, traktor sa rozbehne vpred! Kým sa vaše batoľa bude hrať, uistite sa, že sa zapína bezpečnostnými pásmi a používa nízku rýchlosť – časom ju zmeňte na vyššiu, aby sa vodič cítil ešte zábavnejšie.

Traktor s prívesom pre niekoľkoročné deti vyzerá skvele – sme presvedčení, že rovnaký názor budú mať aj mladí vodiči. Jeho štruktúra zahŕňa všetky prvky charakteristické pre stavebné vozidlá. Vo vnútri je čierne kreslo, oproti ktorému je otočný volant, ovládacie tlačidlá a hudobný panel s USB a bluetooth vstupom

Traktor pre niekoľkoročné deti je vyrobený z certifikovaného, pevného materiálu. Jeho dizajn je založený na štyroch kolesách. Tieto kolesá majú protektorovanú štruktúru, vďaka ktorej môže batoľa jazdiť s bagrom po rôznych typoch povrchov bez vytvárania rušivého hluku pri hraní. Vozidlo pre batoľa je napájané batériou 12V7Ah, ktorú sprevádzajú motory 2x45W. Tieto komponenty umožňujú hrať rýchlosťou v rozmedzí 2 až 4 km/h. Traktor je určený pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov - jediným obmedzením je zaťaženie nad 35 kg. Stavebné vozidlo má certifikát CE a je zabalené v originálnej kartónovej krabici.

Rozmery traktora: 148 cm x 66 cm x 59 cm

Hmotnosť: 15,5 kg

Rozmery balenia: 90cm x 53cm x 44cm

Hmotnosť s obalom: 19 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: