Barbie Daisy Doll s mačiatkou na cestovaní FWV26

Kód: 10781723901
€27,28 / ks €22,73 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

VÝROBCA: MATTEL

DETSKÝ VEK: +3 ROKY

ROZMERY BÁBIKY: V 29,0 CM

  Bábika Barbie® môže so sebou vziať mačiatko a snílkov po celom svete na cestu s touto súpravou s cestovateľskou tematikou.

  .

  Inšpirovaný Barbie ™ Dreamhouse Adventures a obsahuje toľko prvkov, ktoré pomôžu vašej predstavivosti - nahliadnite do každodenného života Barbie ™, keď sa vydáva na vzrušujúce dobrodružstvá s rodinou a priateľmi!

  Bábika Barbie® má mačiatko ako spoločníka na cesty a ružový kufrík, ktorý sa otvára a zatvára - presne ako skutočná batožina!

  Cestovná súprava navyše obsahuje hárok s nálepkami, ktorý môžete použiť na ozdobenie kufra a zdokumentovanie jeho cesty. Naplňte jej kufor a ružový ruksak (už ozdobený) cestovateľskými náležitosťami, ako je mobilný telefón, maska ​​na oči, vankúšik na krk a slúchadlá.

  Osviežte svoju bábiku Barbie® pri príchode zubnou kefkou a pastou, ktoré zodpovedajú jej kozmetickej taštičke. Potom si nasaďte slnečné okuliare a vydajte sa nasnímať pohľady fotoaparátom. Na dobrodružstvo je pripravená v džínsoch, fialovom svetri a módnych topánkach. Zvedaví cestovatelia sa s radosťou vyberú na miesta blízke aj vzdialené a nechajú svoje mysle cestovať a objavovať svet, pretože keď sa dievča hrá s Barbie®, predstavuje si, čím všetkým sa môže stať!

  Zbierajte ďalšie bábiky Barbie® a cestovné hračky, aby ste rozšírili možnosti hry (predávajú sa samostatne, v závislosti od dostupnosti).

  .

  Sada obsahuje:

  * Bábika Barbie® v oblečení a topánkach,

  * mačiatko

  * Detský nosič,

  *kufor,

  * ruksak,

  * nálepky

  * 10 cestovných tém.

  Pozývame vás na nákup na našich aukciách!

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole:

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole: