Auto pre Audi RS5 Audi Red Maľované

Kód: 11637683693
€383,19 / ks €319,33 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Autobatéria Audi RS5 červená lakovaná

2051

Červené, lakované auto Audi RS5 s batériou

Dizajn Audi RS5 je inšpirovaný výraznými detailmi ostatných modelov. Interiér zaliaty čiernou farbou spája elegantné prevedenie so športovými doplnkami. Pozornosť upútajú mohutné prívody vzduchu kombinované so senzačne vyzerajúcimi väzníkmi, ktorých štruktúra pripomína voštinové plásty. Červený model Audi RS5 bol vytvorený špeciálne pre deti, ktoré už od malička snívajú o vlastnom aute. Auto na batérie má originálny koncernový preukaz, vďaka čomu ho zdobí logo výrobcu na volante a na prednej a zadnej časti karosérie.

Technickým údajom, ktorý stojí za pozornosť pri rozhodovaní o štvorkolesovej výbave pre dieťa, je výkon dvoch motorov - 45W každý a 12V 7Ah batéria . Toto duo umožňuje malému vodičovi jazdiť rýchlosťou 3 až 5 km/h , čo bude fantastický zážitok pre každé dieťa. Aby sa vaše batoľa mohlo hrať hodinu, malo by sa auto nabíjať približne 8 hodín.

Tmavý interiér modelu Audi RS5 ukrýva pohodlné jednosedadlo široké 40 cm , ktoré je vzdialené 26 cm od plynového pedálu. Toto usporiadanie je zárukou pohodlnej a pohodlnej zábavy pre každého malého vodiča. Tmavo bordové kreslo je vyrobené z mäkkej ekologickej kože , ktorá v kombinácii s bezpečnostnými pásmi umožňuje dieťaťu užívať si zábavu. Trojramenný volant s logom výrobcu Audi má dve tlačidlá – ich stláčaním sa aktivujú veselé melódie a zvuky, ktoré spestrujú jazdu. To nie je všetko! Podsvietená palubná doska okrem nálepiek, ktorými sú maketa rýchlomera a otáčkomeru, obsahuje rádio s USB portom a TF kartu, aby ho mohli počas hry sprevádzať obľúbené melódie batoľa. Malé tlačidlá vedľa neho slúžia na prepínanie skladieb, ako aj úpravu ich hlasitosti.

Audi RS5 poháňané batériou je povrchovo upravené lesklou lakovanou vrstvou, vďaka ktorej sa leskne na slnku a svetle – upúta pozornosť všetkých okoloidúcich a fanúšikov značky, ale zároveň je odolná voči poškriabaniu a ľahko sa čistí. Súčasťou dizajnu vozidla sú sklopné zrkadlá, ktoré uľahčujú parkovanie vozidla, ako aj tónované sklá so svetlejším krytom a veľmi intuitívnym a jednoduchým ovládaním. Doplnkovou atrakciou je veľká červená skladacia strieška - chráni pred slnkom.

Červené Audi pre batoľa sa štartuje stlačením špeciálneho tlačidla, ktoré sprevádzajú zvuky pripomínajúce štartovanie motora a LED svetlá umiestnené v prednej a zadnej časti auta. V prípade potreby je možné svetlá vypnúť pohybom spínača na palubnej doske. Prvok, ktorý určite osloví každé dieťa, je páka s tromi úrovňami - predná, zadná a doraz.

Sada obsahuje biele 2,4G diaľkové ovládanie , ktoré je určené pre rodičov. Ovládač má niekoľko čiernych tlačidiel, vďaka ktorým môžu opatrovateľky ovládať vozidlo, keď je naň dieťa príliš malé. Umožňuje prenášať smer vpred / vzad a vpravo / vľavo, ako aj nastavenie rýchlosti , skryté pod tlačidlom S, a núdzové brzdenie stlačením tlačidla P. Diaľkové ovládanie je napájané 2 kusmi AAA batérií, jeho rozmery vďaka rozmerom 13 cm x 7,5 cm bude jeho prevádzka veľmi ľahká a príjemná.

Červené Audi je podľa odporúčaní výrobcu určené pre mladých vodičov od 3 rokov . Veríme, že bezpečná hra pod drobnohľadom opatrovateľov prinesie veľkú radosť aj mladším batoľatám a súrodencom. Obmedzením je nosnosť vozidla, ktorá je stanovená hranicou 30 kg.

Rozmery balenia: 135 x 66 x 38,5 cm

Hmotnosť: 27 kg

Informácie o produkte

Marka

Audi

Model

Audi RS5

Farba

Lakované Burgundsko

Drive

2x45W

Batéria

12V7Ah

Prenos

3 rýchlosti

Rozmery vozidla

Rozmery 115 cm x 70 cm x 59 cm

Rýchlosť

3-5 km/h

Vlastná hmotnosť

20 kg

Max. Naložiť

30 kg

Doba nabíjania

8 hodín

Čas akcie

do 1 hodiny

Brzda

Automatické po uvoľnení plynového pedála, núdzové zastavenie pomocou diaľkového ovládača (P)

Bezpečnostné pásy

Otváranie dverí

Kľúče

Kreslá

Ekokoža

Kolesá

Mäkká EVA

Diaľkové ovládanie

2,4G, 3 rýchlosti

Svetlá

Predná LED, Osvetlená palubná doska

Zvuk

MP3 vstup, Melódie a klaksón na volante, USB, Micro SD, Voľba zdroja zvuku

Dĺžka tovaru v centimetroch

68

Výška tovaru v centimetroch

137

Šírka tovaru v centimetroch

40

Celková hmotnosť v gramoch

62 106,67

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: