A007 červené červené vozidlo

Kód: 12405617969
€230,66 / ks €192,22 bez DPH
3 dny
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Aprilia A007 Black Red Battery Vehicle

4795

Akumulátorový motor Aprilia A007 Čierno-červený

Mnoho bicyklov na batérie je navrhnutých tak, aby vyzerali roztomilo alebo detinsky. Niekedy sa však nájdu modely, ktoré sú takmer dokonalou reprezentáciou svojej full-size verzie. Príkladom takéhoto vozidla je Aprilia A007 Battery Motorbike , ktorá svojim dizajnom a športovým profilom upúta každého v dosahu!

Čierny Motor Aprilia A007 poteší oko ľudí všetkých vekových kategórií. Deti určite ocenia dizajnové prvky, vďaka ktorým vozidlo vyzerá ako skutočné, ako je zadný blatník s priestorom pre ŠPZ, bočné zrkadlá a hlavne ťažko viditeľné nosné kolesá. Vďaka malým rozmerom bočných koliesok sú neprehliadnuteľné a dieťa vyzerá ako skutočný motorkár! Dospelých naopak poteší pozornosť venovaná detailom v dizajne vozidla. Motor a mechanické komponenty boli vymodelované v karosérii motocykla, vďaka čomu vyzerajú presvedčivo a realisticky. Oku lahodia detaily ako perfektne reprodukované kotúčové brzdy, zadné tlmiče, ale aj realistická, fungujúca LED predná lampa.

Výhody batériového motocykla Aprilia A007 nespočívajú len v jeho vzhľade, ale aj v technológiách a dizajnových prvkoch jeho konštrukcie. Na bokoch zadného kolesa sú 2 45W motory , ktoré zaručujú rýchle zloženie vozidla a pohodlnú jazdu aj pre trochu staršie deti. Predná LED lampa pôsobí autenticky, jej puzdro je plynulo prepojené s blatníkom a prednou časťou motorky.

Akumulátorové vozidlo Aprilia A007 jazdí rýchlosťou 3 až 5 km/h , takže jeho používanie je bezpečné a každý malý vodič si vyberie to správne tempo. Motor Aprilia 007 je podľa odporúčaní výrobcu určený pre deti od 3 rokov . Hranicou hornej hranice použitia je hmotnostný limit, ktorý je maximálne 25 kilogramov. Vysokú kvalitu a súlad výrobku s európskymi požiadavkami potvrdzuje certifikát CE , ktorý Motorek overuje v zmysle obchodných smerníc Európskej únie. Vozidlo je zabalené v originálnom kartóne výrobcu, v ktorom nájdete všetky prvky súpravy.

Rozmery kartónu:

82 cm x 33 cm x 53 cm

Hmotnosť kartónu:

13,5 kg

Informácie o produkte

Marka

Aprilia

Model

Motor Aprilia

Farba

Červená

Drive

2x45W

Batéria

1x12V4,5Ah

Prenos

Automaticky

Rozmery vozidla

108 cm x 48 cm x 71 cm

Rýchlosť

3-5 km/h

Vlastná hmotnosť

11 kg

Max. Naložiť

25 kg

Doba nabíjania

8 hodín

Čas akcie

do 1 hodiny

Brzda

Automaticky po uvoľnení plynového pedálu

Bezpečnostné pásy

X

Otváranie dverí

X

Kľúče

X

Kreslá

Ekokoža

Kolesá

Mäkká EVA

Diaľkové ovládanie

X

Svetlá

Predná LED

Dĺžka tovaru v centimetroch

35

Výška tovaru v centimetroch

85

Šírka tovaru v centimetroch

55

Celková hmotnosť v gramoch

27270,83

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: