Zábavný volant 4v1 - ružový

Tovar expedujeme:
5-10 pracovných dní Doručenie po Veľkej noci
Výrobca:
ISO
Obj. číslo:
PO-5902802901262
21,33 € 17,78 €
-+

Zábavný volant 4v1 - ružový

Funkcia volantu:

Na zadnej časti volantu sa nachádza prepínač, ktorý umožňuje dve rôzne funkcie tlačidiel na volante. Po prepnutí tohto tlačidla do strednej polohy sú tlačidlá volantu deaktivované.
Prvý program: Po stlačení tlačidla klaksónu začne hrať šesť rôznych melódií, melódie sa mení pri každom stlačení tohto tlačidla. Počas prehrávania melódií svietia zároveň dve svetlá na volante. Po stlačení tlačidla smeroviek sa začne ozývať z volantu jeho zvuk a blikať svetlo smeroviek. Po stlačení tlačidla s kľúčom sa spustí melódia autoalarmu.
Druhý program: Klaksón vydáva zvuky klaksónu. Tlačidlá smeroviek majú rovnakú funkciu ako v prvom programe. Tlačidlo s kľúčom vydáva zvuk štartovania motora.

Funkcie telefónu:

Po stlačení veľkého žltého tlačidla na vrchnej časti telefónu zaznie zvuk fotoaparátu a dióda v telefóne simuluje funkciu blesku. Následne sa spustí melódia, v jej rytme bliká dióda telefónu. Tlačidlo s notovou spúšťou prepína 6 rôznych melódií, ktoré sa prepínajú opätovným stlačením tohto tlačidla. Vrchné ľavé modré tlačidlo vydáva zvuk tónovej voľby a následne sa spustí melódia. Dolné ľavé modré tlačidlo simuluje zvuk zámku telefónu a následne sa spustí melódia. Vrchné pravé modré tlačidlo spúšťa zvuk zvoniaceho telefónu a následne melódiu. Dolné pravé modré tlačidlo spustí zvuk klaksónu a následne melódiu. Dióda telefónu svieti pri každom stlačení tlačidla a pri každej melódii.

Funkcie diaľkového ovládača:

Tlačidlo so zámkom po prvom stlačení vydá zvuk odomknutia dverí automobilu, pri druhom stlačení vydá zvuk zamknutia dverí automobilu. Tlačidlo automobilu spustí zvuk štartovania motora. Tlačidlo klaksónu spustí zvuk klaksónu. Tlačidlo zvončeka spustí zvuk otvárania dverí. Tlačidlo s notou spúšťa 10 rôznych melódií, ktoré sa menia pri každom stlačení tohto tlačidla. Kľúče možno odňať z diaľkového ovládača.

Technické parametre:

- rozmer balenia: 39x24x6,5 cm
- priemer volantu: 18 cm
- rozmery telefónu: 16x6,5x4 cm
- rozmery diaľkového ovládača: 19x7 cm
- napájanie: 6xAA batérie (sú súčasťou balenia)

Pre deti od 3 rokov.Vhodné pre dieťa od36 mesiacov

Fotogaléria