Akcia -35%

We Made Me Šatka detská Wuti Wrap - Lavender

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
We Made Me
Obj. číslo:
AGS-WWL1045
54,99 € 35,91 € 45,83 € 29,93 €

We Made Me Šatka detská Wuti Wrap - Lavender

Wuti Wrap™ je obojstranná naťahovacia šatka, ktorá je ideálne pre prvých deväť mesiacov života dieťaťa. Inovatívne použitá sieťová látka zachováva a nemení tvar šatky pod hmotnosťou dieťaťa. Šatka Wuti Wrap™ so zúženými koncami umožňuje užívateľovi nastaviť šatku podľa toho ako dieťa rastie. Wuti Wrap™ je držiteľom strieborného ocenenia ankety Loved By Parents. Kľúčové vlastnosti Wuti Wrap™ Všestrannosť: - navrhnutá pre nosenie novorodencov od 0 do 9 mesiacov - dieťa je samozrejme možné nosiť aj dlhšiu dobu, ak si budete priať - testované pre deti s hmotnosťou 3,6 až 15,9 kg - spája výhody tkanej a elastickej látky, ktorá je odolná a priedušná - jedna veľkosť pre všetkých - veľkosť šatky umožňuje nastavenie šatky podľa toho, ako dieťa rastie Kvalita: - inovatívna sieťovaná látka zachováva a nemení tvar pod hmotnosťou dieťaťa - možno prať v práčke pri 40°C - inovatívny materiál, ktorý nemení svoju veľkosť pod hmotnosťou dieťaťa, je vzdušný a naťahovací Bezpečnosť: - testované podľa noriem CEN/TR 16512:2015 a ASTM 2907 – 14b - balenie zahŕňa návod na nosenie detí Štýl: - elegantné valcovité balenie - pletené púzdro, ktoré môže byť použité ako šikovná taška na voľný deň Materiál: 87% nylon, 13% spandex Rozmery (š x d): 65 x 500 cm Hmotnosť: 580 g

Fotogaléria

Súvisiace produkty


Súvisiace produkty

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti