Smoby

Svet najväčšieho francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je plný farieb.  Spoločnosť Smoby sa výrobe plastových hračiek pre deti venuje od roku 1970. Detský svet za toto obdobie obohatil o obrovskú škálu kvalitných hračiek. Deti všetkých vekových kategórií sa môžu zabaviť v interiéri i vonku.

Paleta produktov pre deti je skutočne široká. V ponuke Smoby nájdeme vysoko kvalitné domčeky pre deti, trojkolky, odrážadlá, kolobežky, šmýkačky, športové potreby pre deti, detské kuchynky a hračky pre malých kuchárov, autíčka, bábiky, kočiariky pre bábiky, hracie sady a mnoho ďalších.

Hlavnou myšlienkou Smoby je zabezpečiť deťom zdravé a bezpečné hranie, ktoré podporuje zdravý vývoj motorických schopností detí. Inovatívne hračky od Smoby pomáhajú deťom v objavovaní vlastných schopností, podnecujú detskú fantáziu a prenášajú deti do sveta plného farieb, radosti a nápadov. Deti tak môžu spoznávať svet prostredníctvom hry.

Hračky svetovo uznávaného francúzskeho výrobcu Smoby robia radosť deťom a spĺňajú predstavy rodičov o bezpečnej a kvalitnej hračke. Team odborníkov Smoby pri vývoji hračiek úzko spolupracuje s pedagógmi, aby výrobky spĺňali aj didaktickú a edukačnú funkciu.Na trh dodáva len certifikované hračky, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy a normy bezpečnej hračky pre deti.

Ak chcete pre vaše deti bezpečné a kvalitné hračky, vyberte si z rozsiahleho sortimentu hračiek Smoby v našom on-line obchode.

Smoby Toys made in France.