Smoby

Prejs? na web výrobcu
www.smoby.fr

Svet najväčšieho francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je plný farieb.  Spoločnosť Smoby sa výrobe plastových hračiek pre deti venuje od roku 1970. Detský svet za toto obdobie obohatil o obrovskú škálu kvalitných hračiek. Deti všetkých vekových kategórií sa môžu zabaviť v interiéri i vonku.

Paleta produktov pre deti je skutočne široká. V ponuke Smoby nájdeme vysoko kvalitné domčeky pre deti, trojkolky, odrážadlá, kolobežky, šmýkačky, športové potreby pre deti, detské kuchynky a hračky pre malých kuchárov, autíčka, bábiky, kočiariky pre bábiky, hracie sady a mnoho ďalších.

Hlavnou myšlienkou Smoby je zabezpečiť deťom zdravé a bezpečné hranie, ktoré podporuje zdravý vývoj motorických schopností detí. Inovatívne hračky od Smoby pomáhajú deťom v objavovaní vlastných schopností, podnecujú detskú fantáziu a prenášajú deti do sveta plného farieb, radosti a nápadov. Deti tak môžu spoznávať svet prostredníctvom hry.

Hračky svetovo uznávaného francúzskeho výrobcu Smoby robia radosť deťom a spĺňajú predstavy rodičov o bezpečnej a kvalitnej hračke. Team odborníkov Smoby pri vývoji hračiek úzko spolupracuje s pedagógmi, aby výrobky spĺňali aj didaktickú a edukačnú funkciu.Na trh dodáva len certifikované hračky, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy a normy bezpečnej hračky pre deti.

Ak chcete pre vaše deti bezpečné a kvalitné hračky, vyberte si z rozsiahleho sortimentu hračiek Smoby v našom on-line obchode.

Smoby Toys made in France.