Small Foot

Prejsť na web výrobcu
www.legler-online.com/

Hľadáte Naj Hračky? Predstavujeme Vám Vnímavé Tvorivé Originálne Pekné Rozumné hračky, kde deti využijú svoju fantáziu a kreativitu, pričom si precvičia svoje pršteky, hlavičku, očká...

Predstavujeme Vám nemeckú značku od LEGLER Small Foot (predtým mala názov RAKONRAD ) , ktorú tvoria kvalitné Drevené hračky pre deti, Edukačné hračky, Baby hračky - skrátka Raj Hračiek.... Drevené detské hračky inšpirujú k hre, učeniu a skúmaniu. Smaal Foot je Obchod venovaný deťim a ponúka Tradičné drevené detské hračky, učenlivé pestrofarebné estetické a zároveň zmysluplné hračky, ktoré sú ekologické a zdravé, pretože neobsahujú nebezpečné látky, ktoré sa môžu nachádzať v plastoch. Hračky z dreva sú samozrejme aj odolnejšie a dedia sa z generácie na generáciu. Prispievajú aj k ochrane životného prostredia. Hračky sú okrem toho preskúmané aj nezávislým skúšobným ústavom.

.

Už viac ako 20 rokov nadchýnajú hračky tejto značky deti v celej Európe a sprevádzajú ich pri hre, učení a ich raste. Pri našej práci sme od prvého dňa kládli dôraz na to, aby sme ponúkali dobré, ale cenovo dostupné hračky – ani podradnú kvalitu, ani predražené výrobky. Tak vznikol za tie roky jeden z najväčších sortimentov drevených hračiek v Európe s jedinečným pomerom medzi cenou a kvalitou.

Všetky nami alebo inde vyvíjané výrobky sú našimi odborníkmi dôkladne preskúmané:

Všetky naše hračky samozrejme spĺňajú prísne európske smernice normy EN 71 – pre každý jednotlivý produkt vystavíme vlastné prehlásenie o zhode.
Testy našich expertov na kvalitu tu v Nemecku idú ešte oveľa ďalej: Čo nezodpovedá našim dlhoročným skúsenostiam ohľadom funkčnosti a bezpečnosti, nie je prijaté do sortimentu.
 

Naše materiály

Drevo

Drevo sa pre svoje skvelé vlastnosti najlepšie hodí ako materiál na hračky. Okrem toho je drevo dorastajúca surovina s dlhou trvanlivosťou – často sa naše stabilné hračky odovzdávajú z generácie na generáciu. Pre naše výrobky používame predovšetkým domáce drevo z opätovného zalesňovania.

Certifikované drevo FSC®
Výrobky spoločnosti Legler, ktoré nesú pečať FSC®, sú vyrobené z dreva pochádzajúceho z udržateľne riedených lesov alebo plantáží. Je certifikované podľa prísnych medzinárodných smerníc Forest Steward Council (FSC®). Každý produkt s pečaťou FSC® je vyrobený so spravodlivým zaobchádzaním so životným prostredím.

Laky

Všetky farby a laky používané pre hračky sú vyrobené výhradne  na vodnej báze. Zmäkčovadlá samozrejme nepoužívame.

Látky a umelé hmoty

Popri našich početných drevených hračkách ponúkame tiež výrobky z umelej hmoty aj z látky. Základom je tu smernica týkajúca sa „obmedzenia uvádzania na trh a používania niektorých nebezpečných látok a prípravkov“. Všetky  naše výrobky z látky alebo umelej hmoty boli preskúmané úradom pre dohľad nad živnosťami na škodlivé obsahy a dodržujú všetky striktne smerné hodnoty. Všetky zmeny tejto smernice sú priebežne zohľadnené.

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti