SKIP HOP

SKIP HOP - Americká značka z New Yorku. 
Po celom svete je vyhľadávaná rodičmi, ktorí oceňujú inovatívne, vysoko funkčné detské výrobky, ktoré sú úžasné nielen na pohľad. 

Výrobky SkipHop nie len spĺňajú, ale vysoko prekračujú všetky príslušné normy pre bezpečnosť výrobkov. To zahŕňa fyzické/mechanické normy, rovnako ako nedávno legalizovaný predpis týkajúci sa chemických látok a minerálov, ako BPA, olovo a ftaláty. Pri výrobe je kladený dôraz na splnenie týchto požiadaviek, všetky výrobky sú testované v nezávislých testovacích zariadeniach.

Medzi slovenskými mamičkami sú obľúbené hlavne kvalitné a prepracované tašky na kočík, batôžky Skip Hop pre detičky a tak ak si overíte jedným produktom tút značku, budete chcieť vyskúšať ďaľší a ďaľší model pre svoje dieťa

Pokiaľ sa tiež radíte medzi starostlivých a zaneprázdnených rodičov, zaručene si v ponuke prídete na svoje. Výrobky Skip Hop splňujú alebo prekračujú všetky príslušné normy, ktoré sa týkajú bezpečnosti predaja výrobkov na trhu. V našej ponuke nájdete tašky na prebaľovanie, praktické potreby na cesty, potreby na kŕmenie a ďalej tiež hračky, ktoré sú pre bábätká a všetky deti nevyhnutné. Tešiť sa môžete na celú radu zábavných a originálnych kolekcií, ktoré si zamilujú predovšetkým Vaše deti, ale aj Vy! Všetko je vyrobené tak, aby splňovalo všetky účely a hlavne zabavilo deti pri bežných povinnostiach, ktoré sú na dennom poriadku. Produkty Skip Hop sú vyrábané s láskou a starostlivosťou, preto môžete očakávať naozaj len to najlepšie.