Peg Pérego

Prejs? na web výrobcu
www.global.pegperego.com

Peg Pérego je talianska spoločnosť, ktorú v roku 1949 založil Giuseppe Perego. Revolúciu na trhu spôsobila tým, že na kočíky použili textílie namiesto plechu a prútia, ktoré boli bežne používané. 

Avantgardou, neustálym sledovaním módnych trendov v návrhoch kočíkov a vďaka predvídavosti sa Guiuseppemu podarilo vybudovať úspešnú spoločnosť, ktorá je dnes známa po celom svete svojimi originálnymi nápadmi v oblasti novorodeneckej starostlivosti a hračiek, ktoré sú vždy v najvyššej kvalite a bezpečnosti. 

Už začiatkom roku 1960 predstavila spoločnosť Peg Pérego prvé šliapacie vozidlo a tiež prvý elektromobil na dobíjacie batérie.

Rok 1968 bol pre spoločnosť Peg Pérego významný uvedením na trh prvej, výškovo nastaviteľnej stoličky na kŕmenie.

V súčasnosti spoločnosť svoju produkciu vyvíja na medzinárodnej úrovni s centrálou v Taliansku podporenou pobočkami v USA a Kanade. Spoločnosť Peg Pérego je svetovo uznávanou značkou pre vysoko kvalitnú výrobu kočíkov, stoličiek na kŕmenie, detských vozidiel a iného detského tovaru. Ponúka rodičom a deťom vysoko spoľahlivé, bezpečné, praktické a komfortné výrobky.

Pravidelne prináša technologické inovácie a pri výrobe dbá na každý detail, používa len bezpečné a odolné materiály, ktoré pochádzajú z Talianska. Výrobky Peg Perego spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné kritériá a sú pravidelne testované po celom svete.