NEW BABY

Nastávajúci rodičia surfujú na internete a hľadajú vhodné dojčenské oblečenie a základné vecičky ako je postieľka, obliečky, prebaľovacia podložka, potreby na kúpanie a mnoho ďalšieho. To všetko Vám ponúka detská značka New Baby

Bábätká trávia prvé mesiace po pôrode predovšetkým spánkom a odpočinkom, preto potrebujú čo najviac pohodlia. Ideálnou voľbou pre toto obdobie je detské dojčenské oblečenie z bezpečných materiálov bez škodlivých farieb a chemikálií, ideálna je bavlna.

V našej ponuke nájdete krásne bodyčka, košieľky, kabátiky, súpravičky, dupačky, polodupačky i čiapočky.

Od New Baby kúpite aj zavinovačky, podbradníky, vreckáre, plienky, fusaky alebo popôrodné sťahovacie pásy pre mamičky.

V základnej výbavičke našich najmenších by nemala chýbať ani postieľka, kde dieťa trávi v prvých mesiacoch mnoho času.  Detské postieľky ponúkame v mnohých rôznych prevedeniach. Postieľky New Baby môžeme zladiť s ďalším nábytkom od tejto značky, napríklad komodou či prebaľovacím pultom.Nedielnou súčasťou postieľok sú detské matrace a obliečky, rovnako vysokej kvality.

 

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti