KOALA

Koala už mnoho rokov prináša deťom kvalitné, pohodlné a napriek tomu cenovo dostupné detské oblečenie pre kojencov a batoľatá. Pre pohodlie, zdravie a pokojný spánok našich najmenších sa snažíme, aby bol v prvých dňoch na ich tvárach len úsmev. To je dôvod, prečo sa zameriavame na detaily.

 

Detská značka Koala:

  • používa iba certifikované látky

  • stará sa o ochranu detskej pokožky – všetky druhy zapínania a patentky sú navrhnuté tak, aby sa priamo nedotýkali detskej pokožky

  • naši designéri testujú obliekanie, zobliekanie, zapínanie a rozopínanie oblečenia
  • nepoužíva zbytočné švy, aby zaistili maximálne pohodlie bábätiek
  • pestré farby a krásne výšivky oblečenia priťahujú pozornosť bábätiek a takisto pozitívne ovplyvňujú ich vývoj
  • hľadáme stále nové riešenia – návrhy našich oblečení sa neustále menia, aby si mamičky vždy mohli vybrať niečo nové pre svoje bábätká

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti